Gladyatör Ödülleri’nin Halk Oylaması Başladı.

Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) düzenlediği ve oylama süreci 31 Aralık 2012 tarihinde sona erecek olan ODD Satış ve İletişim Ödülleri 2012 Gladyatörleri’nde final yaklaştıkça heyecan artıyor. Satış ve iletişim kategorilerinde 18 ödülün sahiplerini bulacağı yarışmanın halka açık 7 kategorisinde oy verenler Apple Yeni iPad kazanma şansı yakalayacak.

Temsil ettiği 49 marka ile otomotiv sektörünün en saygın çatı kuruluşlarından olan Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) bu yıl üçüncüsünü düzenlediği ODD Satış ve İletişim Ödülleri’nde heyecanlı oylama süreci devam ediyor. “Satış” ve “İletişim” kategorilerinde toplam 18 dalda ödül verilecek olan ODD Gladyatörleri 2012’de çok daha büyük bir rekabet yaşanması bekleniyor. Sektörün satış ve iletişim çalışmalarını tek çatı altında birleştiren ODD Gladyatörleri’nde uygulanacak olan halk oylaması bu yıl da heyecanı artıracak.

Yenilenen www.oddgladyator.com sitesinde oylamaya katılanlar, anlık değişimleri takip ederek, heyecana ortak olacaklar. Başvurular ve halk oylaması 31 Aralık 2012 tarihine kadar devam edecek. 7 Ocak 2013 gecesi gerçekleşecek olan finalde ise jüri, her kategoride en iyi 5 aday arasından ödül kazanan isimleri ödül gecesinde canlı olarak belirleyecek.

7 şanslı katılımcı Apple Yeni iPad kazanacak

Oylamanın halka açık 7 kategorisinde ise farklı bir heyecan yaşanıyor. Bu kategorilerde oy veren katılımcılar, her kategorideki oyları için bir Apple Yeni iPad kazanma şansı yakalayacak. Katılımcılar, www.oddgladyator.com adresine girerek “Yılın Gazete Uygulaması”, “Yılın TV Uygulaması”, “Yılın Dergi Uygulaması”, “Yılın Radyo Uygulaması”, “Yılın Dijital Uygulaması”, “Yılın Outdoor Uygulaması” ve “Yılın Fuar Standı Uygulaması” kategorilerinde oy verebiliyor. Oylama sürecinin tamamlanmasının ardından noter huzurunda yapılacak çekilişle 7 adet Apple Yeni iPad sahiplerini bulacak. Ayrıca katılımcılar, ODD Satış ve İletişim Ödülleri 2012 Gladyatörleri ile ilgili gelişmeleri, ODD’nin Facebook, Twitter ve FriendFeed adreslerinden takip edebiliyor.

Otomotiv sektörünün yol arkadaşları destek vermeye devam ediyor

Türk otomotiv sektörünün aktörlerini bir araya getiren ODD Satış & İletişim Ödülleri, 2012 Gladyatörleri’nin bu yılki destekçilerinde Bridgestone ve Lassa ana sponsor olurken, TURKCELL İletişim Sponsoru oldu. Organizasyona destek veren diğer sponsor firmalar arasında Castrol, Basf-The Chemical Company ve Gefco bulunuyor.

Yorum yapın