Godaddy Promo Code ile İndirimli Domain Alın!

Tanıtım; Domain almak sonra her yıl uzatmak… Webmaster arkadaşların en kolay işidir. 9-10USD civarında ücretler veririz. Bu ücretlere Godady gibi birçok firma tarafından kampanyalar yapılır. Bu kampanyalar sayesinde sıkı indirimler alabiliyoruz.

Bu ücreti biraz daha düşürmek için açılmış domainindirimkuponu.com sitesinden bahsetmek istiyorum. Sitede bir çok firmaya ait indirim kuponları yer alıyor. Bu promosyon kodları ile %25 domain ve host indirimlerinden faydalanabiliyorsunuz. Sitenin en iyi tarafı da sürekli güncellenmesi, her hafta en güncel kuponların eklenmesi.

Özellikle Godaddy promo code olarak isimlendirilen godaddy promosyon kodlarıyla çok iyi indirimler alınabiliyor. Geçenlerde $1.99 domain indirimide bu siteden duyrulmuştu. Birçok kişi bu kampanya sayesinde 2USD’ye alan adı kaydı yaptı. Godaddy domain hizmetinin yanı sıra hosting hizmeti de vermekte. Godaddy hosting promo code kullanarak da $1.99 dan host alabiliyorsunuz. Yine Hostgator’un yaptığı hostgator kupon kodu kullanarak alınan %25 indirimde yine bu sitede yayınlanmıştı.

Bu tarz kampanyaları takip etmek için http://www.domainindirimkuponu.com/ adresini tavsiye ederim.

Yorum yapın