Google Adsense ile Para Kazanın..!

   Dünyanın en büyük şirketlerinden olan hatta bence dünyanın en büyük internet şirketi dediğim Google Inc. himetlerinde sınır tanımıyor. Birçok bedava hizmetinin yanında ayrıca İnternet sayfası sahiplerine para kazandırıyor ve reklam vermek isteyen firmaları dünya üzerinde çok büyük kitlelere yayılmasını sağlıyor. 

 •    Eğer internet üzerinden bir reklam vermek istiyorsanız ve tüm dünyaya bir anda ulaşmak istiyorsanız Google size yeter diyebilirim.

   Google ‘nin hizmetlerinden olan ADSENSE ve ADWORDS hizmetlerinden biraz bahsetmek istedim.

   Aslında hepiniz AdWords ve AdSense yi biliyorsunuzdur. Size anlatmak istediğim Google ‘nin Adwords ve Adsense de yaptığı birkaç yenilik..

  Artık ADSENSE hizmetinde ek olarak

 • AdSense
 • Google AdSense’e sizin tavsiyeniz üzerine kaydolan bir yayıncı kaydolduktan itibaren 180 gün içinde ilk 5 USD’sini kazandığında, alacak hanenize 5 USD yazılır.Yani Google Adsense nizi tıkladılar ve üye oldular sonra para kazanmaya başladılar eğer o kişi 5 USD kazanırsa bir kopyası yani onun parasına dokunmadan sizede hediye olarak 5 USD veriyorlar..
 • Aynı yayıncı, kaydolmasından itibaren 180 gün içinde 100 USD’ye ulaşıp ödeme yapılmaya hak kazanırsa, hesabınıza ilave bir 250 USD eklenir.Yani 6 Ay içersinde bu üye olan kişi ilk ödemesini aldığı zaman 100 USD kazanmış demektir hopp sizede 250 USD hediye …. Tabi bu ilk 6 ay için geçerli..
 • Herhangi bir 180 günlük dönemde kendi kaydolmalarından itibaren 180 gün içinde 100 USD’a ulaşarak ödeme yapılmaya hak kazanan 25 tane yayıncı yönlendirebilirseniz, 2,000 USD’lik bir ikramiyeye hak kazanırsınız (ikramiyeler yılda bir defa ile sınırlıdır).
 • Firefox artı Google Araç Çubuğu: Firefox artı Google Araç Çubuğu tavsiye edilmiş bir kullanıcı ilk kez Firefox kullandığında, hesabınıza, kullanıcının bulunduğu yere göre değişmek kaydıyla, azami 1 USD ödenir. Alacak hanenize ödeme yapılması için tavsiye ettiğiniz kullanıcı daha önce Firefox kurmamış bir Windows kullanıcısı olmalıdır.FireFox Explorer ‘i biliyorsunuzdur Google nin tavsiyeleri arasındaki Firefox bağlantısını tıkladıkları zaman 1USD gibi güzel bir rakam kazanıyorsunuz…  Tabi sadece Windows kullanıcıları için geçerli…
   
 • AdWords:
  • İlk tavsiye ettiğiniz bir reklamveren kaydolmasından itibaren 90 gün içinde (5 USD’lik kaydolma ücretine ilaveten) 5 USD’yi harcadığında, tarafınıza 5 USD ödenir.
  • Aynı reklamveren, kaydolmasından itibaren 90 gün içinde 100 USD harcadığında, alacak hanenize ilave bir 40 USD yazılır.
  • Herhangi bir 180 günlük dönemde kendi kaydolmalarından itibaren 90 gün içinde her biri 100 USD’den fazla harcayarak ödeme yapılmaya hak kazanan 20 tane yayıncı yönlendirebilirseniz, 600 USD’lik bir ikramiyeye hak kazanırsınız (ikramiyeler yılda bir defa ile sınırlıdır).
 • NOT: Bu bilgiler Google Adsense sayfasından alınmıştır.
  “Google Adsense ile Para Kazanın..!” üzerine 3 yorum

  1. ben yorum degil de bir soru sorucam. Sitenizdeki google aramasında hem web hem site içi arama seçenekleri var.Bunu google adsense ayarlarından nasıl yapıyoruz?

   Yanıtla
  2. arkadaşım en iyi sistem netteki para kazanmak için adsenseden vazqeçmem çok faydası var ben ayLardır kuLLnıyorm ve ek qeLirden fazLa para aLıyorum isteyene yardım ederim severek …

   Yanıtla

  Yorum yapın