Google Alerts Artık Türkçe

Uzun bir süredir Google Alerts kullanıyorum yaklaşık 2 yıl önce siz değerli okuyucularıma Google Alerts Nedir ne değildir diye bir yazı yazmıştım.  Google alerts en çok işimi gören platformlardan bir tanesi firmalar, bloggerlar, kişiler, gazeteciler ve sosyal medya ile iç içe yaşayan birçok kişi bu hizmeti kullanıyor.  İlk çıktığı zamanlarda biraz hantal işleyen Google Alerts bugünlerde dikkat ettiyseniz epeyli hızlı bir şekilde çalışmaya başladı.

Google Türk kullanıcılarının Google Alert hizmetine ilgisini görmüş olsa gerek ki Google Alerts dün itibariyle Türkçe olarak yayına alındığını fark ettim.  Google hizmetlerine devam ederken Türkçe dil seçeneğine de ne kadar önem verdiğini görmekteyiz. Teşekkürler Google..!

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)