Google ‘de TV Dönemi başlıyor..!

Google firmasının yaptığı açıklamaya göre artık Google reklamları TV lerden izlenebilecek.. ADWORDS kullanan bazı kullanıcılar site trafiklerinin etkilenmesi ve Banwith zayıflıklarındann dolayı Google den TV üzerinden reklam yapmaları istenilebilecek. İsteyen kullanıcılar Google ye verdikleri reklam ile TV de görüntülenecek..!

Hizmet ilk başta deneme olarak Amerika, Kanada ve Japonya’da gösterilecek sanıyorum Google bunu tüm dünyadaki televizyonlara birkaç ay içerisinde yaygınlaştırmış olur.

Bana sorarsanız harika bir hizmet zaten google gibi bir yere reklam veriyorsunuz ve Google sayesinde birçok dünya ülkesinde TV reklamı sağlamış olacaksınız…

According to Google firm explanation, now Google advertisements can be watched on TV. Some users that use ADWORDS can want Google to make advertisement on TV because of site traffic effection and weakness of Banwith. Users, who gave their advertisements to Google, can see them on TV.

I thing service first will be presented in America, Canada and Japan. Google will extent it to televisions all over the world in couple of months.

It is gorgeous service if you ask me, you give advertisements to Google and thanks to it, you make your advertisements be broadcast in lots of country.

“Google ‘de TV Dönemi başlıyor..!” üzerine 9 yorum

 1. Eskilerden bi konu seçtim burda ufak 1-2 deneme yapayım die.. Sanırım standart html kodları geçerli bi bakayım..

  Link Aynı Sayfa
  Link Yeni Sayfa

  Altı çizik
  Turkuaz

  Cevapla
 2. Renk ısrarla olmuyor.. Notepad ile yaptığım denemelerde oluyor her renk ama burda geçerli deil sanırım..

  Linkler yeni sayfada da çıkmıyor..
  google

  Cevapla
 3. yok hamza abi gönderemiyorum, yaklaşık bi 15kişiye cevap yazdım tabi ben bunları notepad ile yazıyorum sonra buraya yapıştırıyorum. Uzun olduğu için almıyor sanırım.. Yarısını denedim yine olmadı hatta tek tek denedim 2 link olanları bile almadı sadece kısacık olanları alıyor. Anlamadım sabahtan beri nasıl olcak. Mail attım msn den ulaşmaya çalıştım ama yine olmadı :/ Bi görüşsek senle çok iyi olucak ama.. Ben yarın 13den sonra falan genelde online olurum akşam ise daha çok online olurum.. bi gelirsen msne görüşürsek iyi olucak, uyuz oldum o kadar yazıyorum ama gönderemiyorum

  Cevapla
 4. Teakolik benim gönderdiğim postları spam filtresine takılmaması için yapabileceğin bir şey yok mu??

  Cevapla
 5. @special
  orite rn-3100 için
  h t t p : / / w w w . s p e e d y s h a r e . c o m / d a t a / 5 1 3 7 1 8 4 9 8 / 9 6 2 7 4 9 0 / 9 3 7 6 9 7 4 3 / o r i t e . r a r

  Cevapla
 6. Birden fazla linkle alakası yok bazen 3 link bile koyabiliyorum ama bu üstteki gibi kısacık bişiyi gönderemiyorum :S

  Cevapla

Yorum yapın