Google Maps Üzerinde Pac-Man Oynayın!

Google, 1 Nisan’a özel olarak biz kullanıcılar için com.google’ı oluşturmuştu. Bunun yanı sıra, Google Maps üzerinde de Pac-Man oynayabileceğinizi biliyor muydunuz?

Google Maps’i açtığınız zaman, haritada biraz yakınlaşırsanız, sokak görünümlerine bakarak, baktığınız sokakları Pac-Man oyununa çevirebiliyor.

Google Maps’te İstanbul dahil belli şehirlere eklenen bu özellik halen daha aktif. Google Haritayı Pac-Man oyununa çevirerek eğlenceli bir hale getirmiş. Özellikle de sıralı sokaklar keyifli bir şekilde Pac-Man oyununa dönebiliyor.

Pac-Man oyununu oynamak için İstanbul’da bir sokağa yaklaşıp, sol alttaki Pac-Man kutusuna tıklamanız yeterli. Sonrasında bu oyun otomatik olarak açılıyor ve klavyedeki sol, sağ, yukarı ve aşağı oklarını kullanarak oynayabiliyorsunuz.

Oyun ne kadar daha aktif olur bilemiyorum? Ancak şuan halen İstanbul dahil 15 şehirde bu oyunu oynayabiliyorsunuz.

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)