Google Önbellek Değişmiş

Merhabalar arkadaşlar sizlere daha önce Google önbellek çalışmıyor mu ? yazımda Google Toolbar daki ön bellek butonuna bastığınız zaman Google önbelleğini açmadığından bahsetmiştim.

Acaba Google sistemimi güncelliyor ? Yoksa Google sunucularında problem mi var diye sizlere dert yanmıştım açıkcası. Google Chace aslında çok işe yarar bir araç. Özelliklede Google Toolbar’daki Pagerank butonundan tek bir hamle ile Google Önbelleğine alınmış sayfayı izleyebilmektesiniz.

Sorumun cevabını bugün aldım Google önbellek değişmiş … Önceden beyaz zemin ve  bir sürü yazıyla site üzerindeki Google önbelleğine bakarken şimdi çok  daha basit ve gri bir zemin üzerinde çalışıyor. Ayrıca birde SALT METİN SÜRÜMÜ butonu eklenmiş. Bunun sayesinde mevcut internet sayfasını resimler olmadan sadece TEXT olarak görebilmektesiniz.

Google Chache dikkat ettimde biraz daha hızlı açılıyor artık…

Bu, http://www.teakolik.com/ için Google’ın önbelleğidir. Bu, sayfanın 26 Tem 2008 12:59:24 GMT tarihine ait anlık görüntüsüdür. Aradan geçen süre zarfında geçerli sayfa değişmiş olabilir. Daha fazla bilgi »

Salt metin sürümü

Aslında arka plan rengi hoşuma gitmedi itiraf ediyorum 🙂 Neyse demekki çalışma varmış sistemlerinde düzelttiler şükür 🙂

“Google Önbellek Değişmiş” üzerine 2 yorum

  1. Çok hoş olmuş, salt metin derken css’lerde gidiyor. Kapanmış siteler salt metin türünde gösteriliyordu. Şaşırtıcı derecede hızlı.

    Yanıtla

Yorum yapın