Google+ Sosyal Ağlar Sıralamasına 2. Sıradan Girdi

Merhabalar, ilk yazımda kendimden biraz bahsedeyim. Adım Burçak Kılıç sayın Hamza Şamlıoğlu’nun aracılığı ile sizlere yazılarımı sunacağım. Şu anda Akpınar Vodafone de mağaza müdürü olarak çalışmaktayım

İlk olarak Google’ın atağını uzun süredir bekliyordum. Her kullanıcı gibi bende Google’ın sosyal medya platformu Google+’da  ne olacağını merak etmekteydim. Alınan son bilgilere göre  Google’ın Sosyal Medya Platformu olan Google+, ilk etapta istenileni veremese de son duruma göre Google istediğine ulaşmış gibi görünüyor.

grafik

Global Web Index tarafından yayınlanan istatistiklere göre Google, kullanıcı payı açısından Twitter’i geride bırakmayı başardı. Dünyadaki internet kullanıcılarının yüzde 90′ını kapsayan araştırmada Google+ yüzde 40 ile en güçlü büyümeye sahip.

Önümüzdeki günlerde sosyal medya platformlarının nasıl bir atak yapacağı merak konusu. Hep birlikte izleyelim görelim
:)

Burçak Kılıç

“Google+ Sosyal Ağlar Sıralamasına 2. Sıradan Girdi” üzerine 3 yorum

  1. Artık bir gereklilik halini alan sosyal medya uygulamalarına Milli Eğitim Bakanlığının uyguladığı yasağın kaldırılmasını istiyoruz.

    Cevapla
  2. Bunda artık Google Play’de bile yorum yazmak için Google+ hesabı istemesi de etken muhakkak. Ancak gerçekten kullanan kaç kişi var? Buna bakmak lazım.

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)