Hard Case Serisi ile Dizüstü Bilgisayarlarınız Güvende

Yeni ergonomik tasarım, stil, güvenlik ve ekstra depolama kapasitesini bir araya getiriyor.  GB-1580 Sırt Çantası, en popüler notebook modellerine uyacak şekilde tasarlandı.

Dayanıklı ve su geçirmez sert dış yüzeyi sayesinde dizüstü bilgisayarınız çizilmelere ve çarpmalara karşı korunur. GB-1580 sırt çantası, öğrenciler ve bisikletçiler gibi mobil nesil için ideal laptop çantası.

Kullanışlı iç cepleri sayesinde dosyalarınız, aksesuarlarınız ve cep telefonunuz için yer sıkıntısı çekmezsiniz. Dizüstü bilgisayarınızı korumanın yanı sıra rahatlık ve taşınabilirlik de göz önünde bulundurularak tasarlanan GB-1580, ayarlanabilir yumuşak askıları ile sırt ağrısını minimize eder ve konforlu bir seyahat sağlar.

Darbelere dayanıklı sert yüzeyi ile dizüstü bilgisayarınıza maksimum koruma sağlayan GB-1580, 15.6”e kadar notebooklarla uyumlu.

Son Kullanıcı Fiyatı: 113.99TL

“Hard Case Serisi ile Dizüstü Bilgisayarlarınız Güvende” üzerine 2 yorum

  1. bu can tayı satın almak istiyorum ve istanbul ve ankarada bulamadım rüca etsem 053192596vv numarayı arayıp bilgilendirirmisiniz yada iymeilde atabilirsiniz ilginiz için teşekkürler

    Cevapla

Yorum yapın