Hobby İlan Rc Satış

Hobi işleri ile uğraşanlar bilirler uçak, araba, gemi gibi birçok maketin hastaları vardır. Hatta bazıları en ufak parçasından en büyük parçasına kadar saatlerce uğraşıp maket yaparlar. Bugün siz değerli okuyucularıma bir RC maket ve ilan sitesinden bahsetmek istiyorum.  Radio Control kumandamızı elimize alıp o minnacık aletlerle saatlerce vakit geçirmek… En son kendime bir helikopter almıştım tabi rüzgar’ı hesaba katmadan uçurana dek güzel gidiyordu.

Hatırladığım son şey sert bir rüzgarın plastik rc helikopterimi savurması olmuştu. Sonrası malum bir yere düştü ama bulamadım. Belki de yoldan geçen birisi görüp alıp götürmüştü. Acemiliğim işte RC maket alırken frekansı, ağırlığı, neden yapıldığı gibi birçok şeye dikkat etmek gerekiyormuş :) Neyse lafı uzatmayayım.

http://www.hobbyilan.com üzerinde hem bu maketleri bulabiliyorsunuz hem de ilanlar verebilmektesiniz.  Araba, uçak, helikopter, tekne gibi birçok radyo kontrollü hobi ürünü yanı sıra yakıtlı olan model araçlara da sahip olabilmektesiniz. 2. el üzerine satış ve tanıtım da yapan Hobbyilan.com ilginizi çekecektir.

Bunların yanı sıra kardeş sitesi olan Rcmarketim.com’a da bir göz atmanızı isterim. TEAM MAGIC, NINE EAGLES, SCHUMACHER, KO PROPO, TEAM POWERS, TOP-RACING  gibi birçok ünlü markaların distribütörüdür.  Rcmarketim.com  Rc araba, uçak, rc helikopter, rc parça satış sitesi olarak hizmetinize açılmış.

http://hobbyilan.com/

http://rcmarketim.com

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)