Hopi ile Alışveriş

Son zamanlarda sıklıkla adını duyduğumuz Hopi’den bahsetmek istiyorum. Hopi, alışveriş için geliştirilmiş yeni bir mobil uygulama. Ücretsiz olarak (Android veya Apple) marketten indirebileceğiniz  Hopi uygulaması sayesinde keyifle alışveriş yapabilirsiniz. Yaklaşık 2,5 milyon kişi tarafından indirilen Hopi uygulaması aklınıza gelebilecek hemen her türlü kategoride özel fırsatlar sunuyor.

Hopi’nin bir diğer özelliği ise indirim almanın yanı sıra, “Paracık” toplamak. Farklı kampanyalarla karşımıza gelen Hopi uygulaması içerisinde Paracık toplayarak (1 Paracık = 1TL) anlaşmalı markalarda harcama yapabiliyorsunuz.  Aynı zamanda anlaşmalı markalarda Hopi kimliğinizi okutarak yaptığınız alışverişlerde paracık kazanarak, 3-5 kat değerle, daha sonra harcama yapabiliyoruz.

Unutmayın!

Kampanyalardan yararlanmak için tek yapmanız gerekeni alışverişe çıktığınızda veya online ödeme esnasında kasaya Hopi kimliğinizi okutmanız gerekiyor. Ayrıca Hopi’de “size özel” kampanyalar sunuluyor. Alışveriş yaptıkça Hopi’niz sizi daha da yakından tanıyarak ilgi alanlarınızı öğreniyor. Bu sayede zevkinize uygun model ve ürünler sunarak alışverişi daha keyifli bir hale getiriyor.

[kirmizi]Teknoloji, eğlence, tatil, araç kiralama, kitap, kargo gönderimi gibi kategorileriyle Hopi birçok fırsat sunuyor.[/kirmizi]

Bimeks’ten Apple ürünleri almayı planlayanların hoşuna gidecek özel bir kampanyadan söz etmek istiyorum. Öğretmen veya öğrenci olmak şartıyla Macbook Pro alışverişinde %15, iPad alışverişinde ise %10 Paracık kazanabilirsiniz.

Not: Macbook Pro alışverişinde öğrenci veya öğretmen kimliği gerekiyor unutmadan belirteyim.

Ayrıca tüm Vestel televizyonlarda tam olarak %10 Paracık kazanabiliyorsunuz. 

Hopi ile tanışmadıysanız, buradan Hopi uygulamasını indirebilirsiniz.

Yorum yapın