HP Photosmart C3180 All-in-One Yazlımı ve Vista Sürücüsü

c3180.jpg

Merhabalar bu gece saat 21:03 ü gösterirken yorumlarınıza cevap vermeye devam ediyorum. Driver istek bölümüme Arzu isimli arkadaşımın driver isteği üzerine HP Photosmart C3180 All-in-One Yazlımı ve Vista Sürücüsü …

HP Photosmart Full Feature Software and Drivers

İndirilecek dosya boyutu: 159.32M

İndir (Download)

Microsoft Windows Vista tüm sürümlerini desteklemektedir.

HP Photosmart Temel Yazdırma ve Tarama Sürücüsü

İndirilecek dosya boyutu: 32.92M

İndir (Download)

Microsoft Windows Vista tüm sürümlerini desteklemektedir.

Kolay gelsin Arzu

NOT : XP Sürücüsü için buradan buyrun

“HP Photosmart C3180 All-in-One Yazlımı ve Vista Sürücüsü” üzerine 68 yorum

 1. hp çözüm merkezini açınca masaüstünde bulunan tüm öğelerin renklerinde bozulma meydana geliyor. hp yi kapayınca renkler eski konumuna geliyor.

  Cevapla
 2. bu sorun hala devam ediyor hp çözüm merkezini açınca masaüstünde bulunan tüm öğelerin renklerinde bozulma meydana geliyor. hp yi kapayınca renkler eski konumuna geliyor.

  Cevapla
 3. hp 3180 her5 kartus dolumunda kartusu tekrar doldurulup takıldıgı zamam yazıcı yeni baştan kartusu tanıdıgı için sınama sayfası cıkarır… ;-)

  Cevapla
 4. 1.Renkli kartuşu kullanmıyorum diye koymadım. acaba bu yüzden mi hp nin uyarı ışığı yanıp sönüyor.
  2.’Yazdır’a,bastığımda çıkan tabloda kopya aralığı 1’den 3655 gibi bir rakam aralığında görülüyor, bu garip rakama başka yazıcıda rastlamadım Neden acaba bu kadar çok kopya yapıyor?
  HP C 3180

  Cevapla
 5. Merhaba, benim yazıcım birkaç senelik olduğu için orjinal cdsinde vista işletim sistemi yok. bu nedenle bu siteden yazılım indirip kurdum. kurma aşamasında gayet sorunsuz birşekilde ilerledi, kurduktan sonra çözüm merkezini tıkladığımda hp ürürnünü algılamadı. herhangi bir çıktı almaya çalıştığımda da bilgisayar yazıcıyı görmedi. kurduktan sonra neden bu sorunla karşılaştığımı anlayamadım, yardımcı olursanız sevinirim.

  Cevapla
 6. hp photosmart c3180 All-in-one yazıcı-tarayıcı ve fotokobi var.Sorunum yazıcı bir sürü işlem yapıyor,fakat kağıdı bir türlü almıyor.Laptop ekranında kartuş yatağı arızalı veya kağıt sıkışmış ibaresi var.Maalesef hiçbir sıkıntı yok.Benim laptop vista yazılımı var.Bundan önceki toneri dolum yapmıştım.Şu an üzerindeki orijinal kartuş.Lütfen yardımcı olurmusunuz.

  Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)