İki Dev El Sıkıştı

Helyum Bilişim Distribütörlüğünü yaptığı Trend Micro ile önemli bir adım daha attı. Cisco ile anlaşma sağlayan Helyum’un Trend Micro Titanium Maximum Security isimli ürünü artık tüm kanal ve zincir mağazaların raflarında Cisco Modemler ile birlikte yer alıyor.

Güvenlik konusunda iki dünya markası olan Cisco ve Trend Micro’nun hazırladığı bu kampanya ile Cisco modem alan her kullanıcı otomatik olarak Trend Micro’nun Sosyal Medya Koruma” özelliği ile ön plana çıkan 200 TL değerindeki ürünü 3 kullanıcılı Maximum Security’e ücretsiz sahip olacak.

Veri ağları alanında dünya lideri olan Cisco, ev ağ çözümleri alanındaki güçlü konumunu yeni Linksys ürünleri ile sürdürüyor.

Yenilikçi tasarımları ve kolay kurulumları ile öne çıkan Linksys  X serisi ürünler ile ev kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor. Cisco, internette video tüketiminde patlama yaşanan ve akıllı telefon, tablet ya da oyun konsolu gibi kablosuz çalışan ürünlerin satışının giderek arttığı günümüzde, tüketicilerin evlerinde kullandıkları kablosuz ağlardan daha iyi performans, daha fazla güvenilirlik ihtiyacı ve daha fazla kullanım kolaylığı beklediklerinin farkında. Cisco, işte tam da bu ihtiyacı doldurmaya yönelik X serisi modemlerinin yanına Titanium Maximum Security 2012’yi layık buldu.

Cisco, ev kullanımına yönelik hem DSL hem de kablolu genişbant bağlantılarla çalışabilen ürünleri Linksys X serisi, dizüstü bilgisayar,tablet, akıllı telefon, oyun konsolu ve internet bağlantılı televizyonlar gibi evde kullanılan tüm kablosuz cihazlarda güvenilir kablosuz erişim sunmaktadır.  Linksys X serisi, sabit genişbant bağlantılarıyla kablosuz erişim sağlamak ya da wireless-N teknolojisine geçmek isteyen tüketiciler için ideal bir çözüm olarak dikkat çekiyor.

İstenmeyen e-postaların engellenmesi, gerçek zamanlı bulut güncellemeleri, ebeveyn denetimleri, veri hırsızlığını engelleme, gizli digital dosya koruması, hassas bilgiler için geliştirilmiş güvenli silme,bilgisayar performansını optimize etme özelliği, kasmayan web güvenliği,ayrıntılı güvenlik raporları gibi rakiplerinden ayıran çok sayıda önemli özelliğe sahip. Maximum Security, tehditleri size ulaşmadan önce proaktif bir şekilde durdurmak için bulut tabanlı teknoloji kullanır.

Sosyal Ağ Güvenliği koruması ile kullanıcıların Facebook, Twitter gibi platformlarda hangi bağlantıların güvenli, hangi bağlantıların tehlikeli olduğunu otomatik olarak gösterir. Basit ekranları ve raporları ile sezgisel arayüzü kurmak ve kullanmak çok kolaydır. Özelleştirilebilir ebeveyn denetimleri sayesinde Maximum Security ile çocuklara ayrıcalıklı internet koruması sağlar. “Hepsi bir arada güvenlik” sloganı ile ön plana çıkan ürün sadece bilgisayarları değil, cep telefon ve tabletleri de koruma özelliğine sahip geniş platform güvenlik çözümüdür.

Yorum yapın