Immortal King’de Balık Burcu Başlıyor

Immortal King oyununda 19 Şubat – 20 Mart tarihleri arasında balık burcu kutlamaları düzenlenecek. Görünüşe göre mitolojik temalı bu oyun burç meraklılarının ilgisini çekmeye kararlı. Bu tarihler arasında 1000 altın yükleyenler burç kahramanı balık burcu savaşçısını ücretsiz elde edecekler. Balık burcu kahraman, balık burcu süresi bittikten sonra başka yoldan elde edilemeyecek. IK her burç dönemeç tarihlerinde oyuna yeni bir burç kahramanını yeniliyor. Belli bir miktar burç kahramanına sahip olan oyuncular çok özel bir savaşçı elde edecekler.

20 gün boyunca ücretsiz kullanılan balık burcu savaşçısının özelliği duruma göre savunma ya da saldırı konumuna geçmesi. Askerlerinin gücü %50’den fazla olduğunda savunma haline giren balık savaşçısı, askerlerinin gücü %50’den az olduğunda ise saldırıya geçiyor.

Bir süre önce de IK Burçları Kutluyor yazımda sizlere bilgi vermiştim. Tasarım fikri Brezilyalı oyuncu Raziel tarafından sunulan balık burcu kahramanı hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler buradaki linki ziyaret edebilirler.

Oyun için: http://tiny.cc/ofct1

“Immortal King’de Balık Burcu Başlıyor” üzerine bir yorum

Yorum yapın