İnce, Hafif ve Güçlü Bilgisayarlar

Günümüz teknoloji dünyası bizleri mobil bireyler olmaya zorluyor. İşte, okulda hatta evde bile mobil cihazlar üzerinden İnternet dünyamızı kontrol ediyoruz. Ancak mobil cihazlar birçok noktada bizleri sınırlayabiliyor.

Tabletler ve netbook bilgisayarlar bir nevi bu soruna çözüm olabiliyordu. Gelişen teknoloji ile tabletler ve netbook cihazlar performans noktasında birçok kullanıcıyı tatmin edemedi. Sonrasında ise daha ince daha hafif ve daha güçlü bilgisayarlar ilgi odağımız olmaya başladı.

Dizüstü bilgisayar üreticileri cihaz ekranlarını 13 ve 12 inç boyutlarına indirmeye ve hafifleterek güçlü donanımları ile ilgimizi çekiyor. Bu cihazlardan bir tanesi de Apple’ın Macbook ürünleridir.

Macbook’lar bu konuda gayet başarılı bir performans sergiliyor.

Dizüstü bilgisayarların ağırlığından kurtulmak için en iyi çözüm tabletler olarak karşımıza gelse de Macbook’lar bir tablet kadar hafif ve bir tabletten daha güçlü donanımları ile ihtiyaçlarımızı karşılayabiliyor. Her geçen gün hafifleyen dizüstü bilgisayarlar, artık neredeyse bir tablet hafifliğine kadar indi. Bu konudaki en iyi seçenek ise Apple’ın ürettiği MacBook MMGM2TU/A modeli olarak karşımıza çıkıyor.

Macbook MMGM2TU/A 900 gram ağırlığı, 13.1 mm’lik kalınlığıyla akıllı telefonlardan bile ince olan modelin 12 inçlik ekranında retina teknolojisi kullanılıyor. Ayrıca 10 saatlik batarya ömrüne sahip MacBook, gümüş, altın, uzay grisi ve yepyeni roze altın renk seçenekleriyle satışa sunuldu.

Macbook MMGM2TU/A modeline Teknosa mağazalarından ve internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Macbook MMGM2TU/A inceliği, hafifliği ve performansı ile 2016 yılında ilgi çeken en iyi ürünlerden bir tanesi olarak karşımıza geliyor. Teknosa mağazalarında özel bir indirimle satışa sunuldu. Mağazalardan alabileceğiniz gibi online web sitesinden üzerinden de satın alarak özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

“İnce, Hafif ve Güçlü Bilgisayarlar” üzerine 2 yorum

  1. advertorial olmuş bu yazı. mobil sistem karşılaştırmaları için notebookcheck.net/Benchmarks-Tech.123.0.html

    Cevapla

Yorum yapın