İnceleme; Dell Vostro A90 Acaba Windows 7 Kurulur mu?

dell_vostro_a90Bu sorunun cevabını biraz önce aldım.  Dell Vostro A90 Netbook üzerinde evet yanlış duymadınız Windows 7 rahatlıkla kurulabiliyor.  Yalnız tek sıkıntı içerisindeki 8GB SSD Disk.  Tabi disk sıkıştırma kullanılarak sistemde yer açabilirsiniz. Fakat sisteme Windows 7 Rc Ultimade kurduğunuz zaman disk üzerinde 700Mb yer kalıyor.  Eğer hibarnate ve pagefile’yi devre dışı bırakırsanız sistemde biraz yer ayırabilmektesiniz. Tabi bununla beraber birkaç Windows programlanıda kaldırmak iyi bir çözüm olacaktır.

Yetersiz disk alanı hatası dışında hiçbir sıkıntı yaşamadım. Sisteme kurulumu 55 dakika sürdü.  USB flash disk üzerinden kurduğum Windows 7 ile herhangi bir hata ile karşılaşmadan kurulumu gerçekleştirdim.  Atom işlemcisi ve performansı ile dikkat çeken Dell Vostro A90  üzerinde Windows XP yada Ubuntu işletim sistemi ile gelmekte.

Fiyatının uygunluğu ile dikkat çeken Dell Vostro A90 3G Sim girişi özelliği ile de sizleri mobil dünyaya bağlıyor. Özelliklede sık sık ziyaret eden birisiyseniz ve ufak ve uygun fiyatlı bir mobil çözüm arıyorsanız DELL Vostro A90’a bir göz atmanızı isterim…

Dell-Vostro-A90-aero Dell-Vostro-A90-taskmgrDell-Vostro-A90-sim-kart-3g Dell-Vostro-A90-pil-govde

İncelememin devamını Notebook Platformu’ndan okuyabilirsiniz.

“İnceleme; Dell Vostro A90 Acaba Windows 7 Kurulur mu?” üzerine bir yorum

Yorum yapın