İngilizce bir İnternet Sayfasını Türkçe Yapmak

Merhabalar size bu gün çok çektiğim ingilizce için biraz garip olsada bir çözüm yolu göstermek istedim. İnternet sisteminin büyük bir çoğunluğunun ingilizce olması ve benim gibi ingilizceside sadece idare eder biri iseniz o zaman size http://www.tranexp.com  dan bahsetmek istedim.

Ne işe yarıyor derseniz hemen cevaplayayım. Bu site ingilizce olan bir internet sayfasını karşınıza Türkçe olarak çıkartabiliyor. Evet yanlış duymadınız çevirisi çok iyi olmasada en azından özelliklede forumlarda baya işe yaradığını söyleyebilirim.

Özelliklede harf ve kelime hatası yapılmamış internet sayfalarında büyük başarı sağlıyor. Hemen deneyelim ve ne demek istediğimi anlayın..

http://www.tranexp.com:2000/Translate/inde…&url=

bu kodun sonuna ingilizce olan internet sayfasının linkini tam olarak yazıyoruz ve ENTER..

Geliştirilmesi gereken bir sistem sanırım ileride çok daha iyi olabilir. En azından bilemediğiniz kelimelere saçma sapan da olsa bir alternatif…

Yok yok siz en iyisi Google Translate kullanın!  http://translate.google.com.tr/  adresine girip, Türkçe yapmak istediğiniz sayfanın bağlantısını yapıştırırsanız Türkçe’ye çevirebilirsiniz.  Kolay, basit, hızlı ve bir program yüklemek gerekmiyor!

“İngilizce bir İnternet Sayfasını Türkçe Yapmak” üzerine 20 yorum

 1. teakolik baba cidden makalelerini uzun zmandan beri takip ediyorum…alemde teksin…bende hack ögrenmek isteyen milyonlardan biriyim…çok fazla istekliyim.zarar amaçlı olmasada…bilgilerin icin teşekürler…makalelerinin devamını dilerim.şimdilik olmasada ilerde yardımcı olabilecegim konu olursa yardımcı olurum …hehehe iyi çalışmalar

  Yanıtla
 2. arkadaşlar ben normalde kendi bilgisayarımdan nete girdiğimde tüm sayfalar türkçeleşiyordu. ama artık olmuyor. google toolboru silmiştim ondan mı oldu bilmiyorum. bana yardımcı olurmusunuz

  Yanıtla
 3. Yahu benim GoogLem Yani İnternetim Durduk yere İngilizCe oldu Ve Pcm’de Format attı Kendi Kendine Bi Baktım Ekran Falan Belgelerim Yook Herşeyim Silinmiş İnternetimde Yani Google İngilizce oLmuş Nedeni Ve Nereden DüzelTebilirim YarDım Edin LüTFén BekLiyoRum !!!

  Yanıtla
 4. ya nası oluo bu knk ya birisi bana sölesin ben türkçe yi yapamıom vede sinirlenirim ha bakın söleyin bakcam

  Yanıtla

Yorum yapın