İş yerimden ayrılıyorum…

sony-thumb Evet arkadaşlar patronuma istifamı sundum.  3,5 yıl çalıştık didindik ve yıprandık.  Sonunda bilgisayarları ve CNC makinamı bıraktım.  Sebeplerine gelince boşverelim o bende kalsın… Şimdilik 1 Eylül’e kadar iş yerimdeyim. Yerime gelecek olan arkadaşları eğiteceğim.  Sistemdeki şifreler, backup yönetimi, 2003 Server, Lisanslar, Garanti belgeleri ve diğer evraklarla beraber muhasebeyide teslim ettikten sonra rahatlamış olarak yönümü farklı bir yere dönüyorum…

Bakalım Sony iş teklif edecek mi ? Yada bakarsınız Microsoft ? Yok yok bu işsizlikte ben kapıcılık felan mı yapsam 🙂

“İş yerimden ayrılıyorum…” üzerine 20 yorum

 1. Hocam geçmiş olsun diyorum kendiniz istifa etmenize rağmen çünki bu işsizlik ortamında bir yere kafa atabilmek zor tabi sizin kariyerinizide bilmiyorum belkide sizin için daha hayırlısıdır.

  Yanıtla
 2. Eğer daha iyi bir iş bulabileceğiniz kanısındaysanız bırakmalıydınız bence.Şu işsizlikte gerçekten zor hayat…

  Yanıtla
 3. Hakkında hayırlısı olsun Hamza, herkesin kolay kolay üretemeyeceği içerikle sürekli gündemdesin.

  Sen başvurularını yap,gerisi bir şekilde gelecektir eminim…

  Yanıtla
 4. Hııı sanki benim de içime doğuyor… Yoksa sony’mi seni çağırıyor. Sani bilmemde hanım beni çağırıyor 🙂 Neyse şaka bir yana hakkında hayırlısı olsun. (Eşim bir yıldır iş arıyor ama hala bulamadı inşallah işini ayarlayıp istifa ediyorsundur)

  Yanıtla
 5. Valla iş bulmadan ayrılmayın derim. IT sektörü altüst durumda. Komik rakamlar 5 kişilik işlerin tek kişiden beklenmesi gibi uç durumlar çokca. Hele kriz yüzünden ücretleri insanlar düşürmeye gidince asgari ücret teklif edenler bile oluyor.
  Anlaşıldığı üzere ben de hala iş arıyorum.

  Yanıtla
 6. herkes iş iş diye dolanırken sizin iş bırakmanız oldukça garip. umarım gönlünüze göre bir iş bulursunuz.

  Yanıtla

Yorum yapın