Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezon Açılışı

Kurtlar Vadisi serisinin yüzbinlerce insanı ekran başına çektiği bir kesin. Yönetmeni senaristi ve diğerlerini gerçektende tebrik etmek lazım Türk Sinemasında yepyeni bir başlangıç yaptılar diyebilirim. Özel efektleri bomba sahneleri ve diğer güzel sahneleri gerek konusu gerekse kurgusu olarak gerçektende emek verildiği ortada ve bu verdikleri emeğin karşılığınıda alıyorlar..

İşte yeni sezon Kurtlar Vadisi serisinden Kurtlar Vadisi Pusu Ramazandan sonra ATV ekranlarında siz değerli izleyicileri televizyon başına kilitleyeceği kesin. Özel efektleri ve bomba sahneleri ile bu işe ne kadar emek verdiklerini gösteriyorlar. Kurtlar vadisini sabırsızlıkla bekliyoruz. Önceki sezonun final sahnesini hatırlarsanız. Youtube.com gibi paylaşım sitelerinde eski bölümleri bile yüzlerce hatta binlerce kez seyrediliyor.

Fragman : http://www.kurtlarvadisi.com/

Bakalım yeni sezonda neler olacak ?

Filistin’de yepyeni bir dizi için Filistin’e destek için seçilmiş özel bölümleri ile biz izleyicilerin karşısında olacak.  Kurtlar Vadisi Filistin olarak yayınlanacak yeni bölümü merakla bekliyoruz…

“Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezon Açılışı” üzerine 118 yorum

 1. Kurtlar vadisindeki Azeri rolundaki Naziri hic begenmedim.Azerilerde el opmek adet degil.Hele ki bir erkek bir erkegin elini hic opmez.Sonra mematiye Karabagi almagi soyluyor.Karabagi almak mematileremi kaldi?Karabagi almak icin yeteri kadar gucumuz ve silahimiz var,bu bur siyaset oyunu.Bunun dizilerde iki de bir soyleyip de bir milletin siniriyle bu kadar oynanilmaz.Her kes isini yapsin kendi milleti haqqinda dizisini ceksin.Eminim sizde cekilesi konusulasi problem daha cok neinki bizde.Biz her kese sayqi duyan milletik,sizin de oyle olmanizi dilerik.O ki kaldi bir AZERININ kafasini kesmek Hic yakisdiramadik bunu size.Bu o demek ki siz kendi milletinizin de kafasini kesersiniz.

  Cevapla
 2. Esselamünaleyküm!
  Öncelikle tüm «Kurtlar vadisi» takımını Mübarek Ramazan bayramıyla tebrik ederim. Size ve ailenize sağlıklarla ve mutluluklarla huzur dolu daha nice bayramlara kavuşmanızı diliyorum. Ve bu dizinin hazırlanmasında katılan tüm oyunculara ve yönetmenlere Özbek halkı ve kendim adına sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim. Ayrıca Emin Olcay’a (Ömer babaya) özel şükranlarımı, sevgimi iletmenizi istiyorum. Ömer babasız bu dizinin tadıda olmazdı. Bizde bu diziye fazla düştük ve dizinin devamını aşkan bekliyoruz.
  Bende bu diziyle ilgili görüşlerimi sizlerle paylaşmak isterim, daha doğrusu Mustafa Üstündağın, yani Muronun senaryosu ile ilgili, kaydsız kalmazsanız çok memnun olurum. Görüyoruz ki Muro bu dizide halkını kurtarmak için devrimi gerçekleştirmeye çalışıyor. Ve devrimin ileri gelenleri gibi hiç bir şeye ulaşamıyor. Bu hususta divrimin ileri gelenlerinden biri Karl Marks ömrünün sonunda yanılgıya düstüğünü bu davanın tehlikeli olduğunu anlamış. Bu ilkeler toplumları kötü sonuçlara götüreceğine emin olup şöyle izah etmiştir:
  «Devrim sürecinde dindarlarla mücadele ederken, bu mücadele bütün dinleri öğrenmeye mecbur etti. Ve en çokta ilgimi çeken, insanların gelişmesi için mücadele eden, yüksek bir ahlak, hak ve adalet anlayışını ortaya koyan -bu İslam dinidir. Her şeyin, ama her şeyin çözümü Kuran olduğunu öğrendim.
  Muhammed (sav) insanlar tarihinde dünyevi ve dini işlerde en büyük başarılara ulaşmış tek insandır. Asrlar boyunca onun vefat etmesine rağmen bu insanın nüfuzu bütün düyaya her zamanki gibi büyüktür.
  Ömrüm sona erirken bir şeyin essah olduğunu anladım. Asl devrimci biz değil, devrimi bizden daha önce başlamış ve içinde gerçek insan sevgisi olan Muhammed peygamberdir. Ve sevgiyi, barışı, kardeşliği yaygınlaştırmaya, paylaşmaya ve bütün insanlara yaymaya hizmet eden onun dinidir. Eğer bu hakikatı önceden anlamış olaydım, devrim için vaktimi, ömrümü boşuna harcamamış olurdum.
  Onun aleyhtarları idealından vaz geçmesi için ona yüksek makam, zenginlik vaadinde bulunmuşlar, ama o bunları kesinlikle reddetip, kendi hayatını tehlikeye atarak haksızlığa karşı mücadelesini devam etmiş ve sonsuz hayat tarlasını ekmış.
  Şimdiye kadar insanların sevgisine sahip olan, peşinden sürekliyen ve kendi davasına inandıran gerçek güç işte budur.
  Eğer biz onu ancak insanlar tarihinin seçkinlerinden saysak haksızlık olur, biz onun kehanetini ve kendisini Allahın peygamberi olarak kabul etmeliyiz».
  Anladığımız gibi devrimi gerçekleştiren büyüklerinden biri dinimizi inceledikten sonra ömürünü boşuna harcadığına pişman olmuş. Size önermek istediğim teklif Ömer babanın Muroya nasihat ve tavsiyede bulunan sahnesini koysanız. Ve Muro İslamı kabul ederek Ömer babanın ve Polat Alemdarın en yakın, güvenilir, sadık dostlarından biri olsa diye düşünyorum. Bu sahne aracılığıyla bütün dünyayı etkileyeceğinize ve milletimize çok önemli bir örnek vereceğinize inanyorum.
  Size Yüce Allahtan sağlik ve mutluluk dilegiyle, ve en içten
  saygı ve selamlarla Abdulaziz Muhammedşerif!
  Özbekistan/Taşkent.

  Cevapla
 3. Kurtlar Vadisi 93. Sezon Finali Bölümü Yayınlandı Ama Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak Bir Bilqi Verilmedi ?

  Cevapla
 4. polatı ve ebruyu çok seviyorum lütfen polat kızını hristıyan olmaktan kurtarsın.ebru kurtulmuş olsun lütfennn yaa

  Cevapla
 5. s.a qardeşler benim tahminim 23 eylül qeçensene 24 eylülde başlamıştı
  bu senede 23 eylül de başlıcaz hadi hayırlısı :|

  Cevapla
 6. Bak yeni sezonda ekibine yeni kişiler katılıcak israil ve aron feller karşısında polata birileri yardım edecek alpere bir şeyler olacak yeni sezonda mutlaka kurtlar vadisi pusuyu izleyin muhteşem olucak ekibe yeni kişiler katılacak ama bunların cevapları da bana kalsın artık

  Cevapla
 7. kurtlar vadısı çok sevdıyım bır dızı yenı bolumunu sabırsızlıkla beklıırum fılımde en sevmedıyım oyuncu en sevmedıyım oyuncu gülü erhan eyer erhan öluse fılım bıraz daha guzel olur erhan bu fılme hıç yakısmıyor bu adamı hıç sevmıyrum insalah olur byyyyyyyyyyy…

  Cevapla
 8. yeni sezonda polat yüzünü degiştirirse film zevki kaçar başkabirisi polat rolünü yapamaz necati şaşmaz gibi polat kadro 10 numara saygılarımla ….

  Cevapla
 9. len azeri denen gavat gotunuzden korkunuza turkiyeyi kardes bildiniz kendinize nerde len silahiniz cephaneniz len yavsak sizin cigerinizi bilirim para icin degil el opmek av…satarsiniz hangi karabagdan bahsediyon sen len amina kodumun yerini bagislayan biziz len size

  Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)