Kurumsal Depolamada Kuralları Treo Belirliyor!

treoBasın Bülteni – HP’nin en son 3Par kurumsal depolama ve sunucu ürünlerinde Türkiye’deki en yetkin isim olan Treo, müşterilerine en kapsamlı çözümleri sunuyor.

Kurulduğu 2005 yılından bu yana sürekli genişleyen müşteri profili ve iş ortakları ile Türkiye’nin en önde gelen bilişim firmalarından biri haline gelen Treo, network ve güvenlik, sunucu ve depolama, sanallaştırma, otomasyon, kurumsal yedekleme çözümleri, teknoloji servisleri ve kişisel sistemler “Microsoft lisanslama danışmanlığı” alanlarında verdiği hizmetler ile sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alıyor.

2007 yılında Microsoft’un, 2007, 2008 ve 2009 yıllarında ise HP’nin en yüksek büyüme gösteren iş ortağı olan Treo, 2010 yılında IBM Yılın Projesi Ödülü’ne, 2011 yılında Unified Networking Specialist ve Virtualization Solutions Specialist, 2012 yılında HP Gold Computing Systems Specialist, HP Gold Enterprise Storage Specialist, HP Gold Personal Computing Specialist ve HP Gold Workstations Specialist unvanlarına layık görüldü.

2012 yılında da başarılı büyümesini sürdüren Treo, HP Advanced Storage, HP Advanced Computing ve Microsoft Management Gold Specialist unvanlarını profiline ekledi.

2013 yılında HP Storage ve HP İş Kritik Sunucular (BCS) çözüm gruplarında En Yüksek Ciro ödüllerini kazanan TREO, HP iş ortakları toplantısında ise “2012 Yılının Fark Yaratan Projesi”ne layık görüldü.

İçlerinde Boyner, Mynet, Tchibo, Doğa Koleji, Digiturk, Kuveyt Türk ve Aegon gibi firmaların yer aldığı çok geniş bir müşteri portföyüne sahip olan Treo, hızlı büyümesini ilerleyen dönemlerde de artırmaya kararlı.

Treo ile HP 3PAR Kurumsal Depolama Çözümleri

Sunucu ve veri depolama ihtiyacı olan müşterilerin özel iş gereksinimlerine odaklanan, HP Advanced Storage Gold Specialist ve HP Advanced Computing Gold Specialist unvanlarına sahip Treo ekibi en uygun çözümleri sunuyor. Sunucu ve veri depolama sistemlerinin konumlandırılması, kurulumu ve yönetimi konularında sunulan hizmetleri veren Treo bunun yanı sıra sahip olduğu özel demo merkezinde müşterileri ile testler yapıp, sunulan çözümlerin katma değerlerini birebir görmelerine de olanak tanıyor.

HP’nin en son kurumsal sunucu ve veri depolama çözümü olan HP 3PAR ailesinde de Treo, ülkemizdeki en yetkin isim olma özelliğine sahip. Kurumsal veri depolama alanında kuralları değiştiren HP 3PAR çözümlerinin en üst seviye modelleri arasında yer alan HP 3PAR StoreServ ailesinin konumlandırma, kurulum ve işletim hizmetlerini sunan Treo, sanallaştırılmış veri merkezleri için en uygun çözümleri müşterilerine ulaştırıyor.

Tier 1 yüksek erişilebilirlik, 3 kat daha hızlı performans, veri depolamada %50 kapasite tasarrufu ve veri depolama yönetiminde %90 zaman tasarrufu gibi avantajlara sahip HP 3PAR modelleri için tam ve etkin çözüm sağlayan Treo, sunduğu bu çözümleri müşterilerine birebir olarak gösterebilmek için demo merkezinin kapılarını da açıyor.

Treo’nun sunduğu 3PAR çözümleri hakkında detaylı bilgi almak, özellikleri görüp, test etmek için treo.com.tr/3par adresine girebilirsiniz.

Yorum yapın