LEITZ Complete Döner Stand

Leitz Cpmplete doner_stand_6Evde, ofiste ve sokakta tabletinizle aranıza bir şey girmesini istemiyorsanız, LEITZ Complete serisinin tabletler için geliştirdiği döner masaüstü standı tam size göre.

Yeni masaüstü döner stand, LEITZ geliştiricilerinin her şeyden önce kullanıcı gereksinimlerine öncelik veren hem şık hem pratik ürünler tasarladıklarının bir kanıtı. iPad dikey ya da yatay konumdayken bile her yöne 360 derece dönebilen stand, toplantılarda iş arkadaşlarınızın sunumlarınızı her noktadan mükemmel bir açıyla görebilmesini ve takip edebilmesini sağlıyor. Yazma rahatlığı da cabası.

Özellikle iPad 2 ölçülerini temel alarak geliştirilen ve diğer üreticilerin tabletleriyle de uyum sağlayan döner stand, aynı zamanda sizi can sıkıcı projektör bağlantıları ve hantal taşıyıcılarla uğraştırmıyor. Standın zeminindeki alan ise, hem iPhone’unuz hem de bozuk paralarınız için yer açıyor! Kaymayı ve Apple ürünlerinde çizilmeyi önleyen kauçuklanmış tutucu halkaya sahip olan bu kompakt stand, ışıltılı beyaz, mat siyah, metalik pembe, turuncu, yeşil ve mavi renk seçenekleriyle artık kullanıcıların karşısında.

Leitz Complete doner_stand_6 doner_stand_2   Leitz Complete doner_stand   Leitz Complete doner_stand

LEITZ Complete serisi, yeni Döner Masaüstü Stand’ın yanı sıra, kullanıcılara iPad kılıfı, şarj istasyonları ve bluetooth hoparlörler gibi aksesuarlar da sunuyor. 140 yıllık bilgi ve deneyimin ürünü olan yeni Leitz Complete Serisi, taşınabilir dokunmatik ekranların egemenliğinde sürekli değişen mobil çalışma ortamlarına ve gündelik hayata uyum sağlamanın en iyi yolu.

Leitz Complete doner_stand   Leitz Complete doner_stand   Leitz Complete döner stand

Yorum yapın