LG Optimus One P500 Fiyatı

Cihaz piyasaya sürüldükten sonra 2 milyon gibi bir satış rakamına ulaştı. LG Optimus One hem ücretsiz navigasyon uygulaması hemde Froyo 2.2 işletim sistemi ile ilgi çekmeye devam ediyor. Cihazın ülkemizde tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı ise 599TL olarak belirlenmiş.

LG firması Optimus One P500 ile piyasayı iyice kızıştıracak gibi. Hem fiyatı hem de özelliklerine bakıldığında orta ve düşük seviye akıllı cihazlar için tam bir korkulu rüya haline gelecek gibi.  Google’ın işletim sistemi Android 2.2 Froyo ile güçlendirilen Optimus One P500 bugünden itibaren satışa sunulacak.

Ürün 599TL fiyatı ile ilgi odağı olacağı kesin. Bunun yanı sıra Google’ın popüler servisleri olan; Google Voice Search, Google Voice Actions, Google Goggles, Google Shopperve Google Maps ile multimedya özelliklerini artırmakta ve cihaza ayrı bir hava katmakta… Eh cihazın arkasına boşuna “With Google” yazmamışlar…

LG Optimus One P500 ile birlikte birde araç tutucu hediyesi olduğunu belirtmek isterim. Cihaz bu hediyesi ile birlikte satılacak.  Kendisine şimdiden ısınmaya başladım bende HTC ürünlerini anımsatan bir havası var.

Sevgililer günü yaklaşırken sevgilinize bir Optimus One P500 hediye edebilirsiniz 🙂

“LG Optimus One P500 Fiyatı” üzerine 2 yorum

  1. Hamza, öyle bir anlatmışsın ki hemen gidip alasım geldi. Yalnız üründen memnun kalmazsam parasını senden çıkartırım ona göre 🙂

    Yanıtla

Yorum yapın