Lostpedia Wiki

Lost hayranları için müthiş bir kaynak diyebilirim.  Wikipedia’nın çeşitli varyasyonları varken Lost için bir Wiki sayfası olmaz mı? Tabiki olur.  Çokta güzel yapmışlar. Hatta bazı sayfalarda çeşitli istatistiklerede yer verilmiş. Sadece bununlada kalmıyor.   İçeriğinde karakterlerden tutunda blog ve forum platformlarına kadar birçok sistemi barındırmakta.

Birçok dilde de yayın yapıyorlar.  Fakat aralarında Türkçe dil seçeneğini göremediğimi belirtmek isterim.  Aslında bizim Lost fanları bu tip bir işin içine girerek Türkçe seçeneğinide aktif edebilirler.  Belkide haberleri yoktur buradan duyrulur :) Lost için sağlam bir kaynak olduğunu belirtmek isterim. Hele ki merak ettiğiniz konuları en ince ayrıntısına kadar bulabilirsiniz.

Yalnız Wiki içerisinde gelecek bölümlere dair Spoiler içermekte olduğunu not olarak söylemek isterim. Önceden bazı arkadaşları “Spoiler” konusunda uyarmak gerekiyor.

http://lostpedia.wikia.com/

“Lostpedia Wiki” üzerine bir yorum

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)