Lync Online, Skype Kurumsal oluyor

Microsoft Lync Online, 14 Nisan tarihinden itibaren Skype’taki doğal, yüz yüze karşılıklı konuşmaya olanak sunan sistem ile Lync’teki güvenlik ve kontrolü birleştirerek Skype Kurumsal haline gelecek.

Lync Online, 14 Nisan tarihinden itibaren Skype’taki doğal, yüz yüze karşılıklı konuşmaya olanak sunan sistem ile Lync’deki güvenlik ve kontrolü birleştirerek Skype Kurumsal haline gelecek.

Lync istemcilerimiz 14 Nisan tarihinden sonra otomatik olarak güncelleştirilecek. Skype Kurumsal, her yerdeki insanları birlikte daha fazlasını yapmak için birbirine bağlıyor.

Kuruluşunuz Skype Kurumsal’a geçiş yaptıktan sonra şu avantajlara sahip olacaksınız:

Skype tasarımı: Skype Kurumsal, Skype ile aynı arayüzü kullanır; bu nedenle Skype kullandıysanız Skype Kurumsal’a zaten aşinasınız demektir.

Küresel kapsam: Tüm Skype ağına ses ve video bağlantısı.

Tam Lync özellik seti: Skype Kurumsal mevcut Lync özelliklerinin üzerine yapılandırıldığından hiçbir özellik ve işlev kaybolmaz.

Çevrimiçi toplantı planlayın. Görüntülü arama yapın. Bir sonraki anlık iletinize yeni bir ifade ekleyin. Skype Kurumsal sayesinde daha kolay iletişim kurabilir ve daha verimli çalışabilirsiniz. En iyi şekilde nasıl kullanacağınızdan emin değil misiniz? Fikir edinmek için aşağıdaki videoya göz atın.

Skype Kurumsal sayesinde iletişim ve iş birliğine yönelik geniş bir özellik yelpazesi parmaklarınızın ucunda olacak. Hazır olun!

“Lync Online, Skype Kurumsal oluyor” üzerine bir yorum

Yorum yapın