Marmara Bilişim Zirvesi

Bu yıl ilki düzenlenecek olan Marmara Bilişim Zirvesi, Nişantaşı Üniversitesi’nde ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor! Zirve’nin organizasyonu Nişantaşı Üniversitesi Kuluçka Merkezi’nin genç girişimlerinden ‘Aytunga’ ev sahipliğinde hazırlanmıştır.

Alanında en yetkin isimleri ve geleceğe yön veren lider marka temsilcilerinin bir araya getirilmesine, özen gösterilen zirvenin amacı; bilişim camiası için katma değeri yüksek, büyük bir organizasyona imza atmaktır. Konuşmacılarımız ‘Dijitalleşme’, ‘IOT & Yapay Zeka’ çatı başlıkları altında tecrübe ve deneyimlerini bizlere aktararak geleceğe yön vermemize yardımcı olacaklardır. Sınırlı katılımcının olduğu ücretsiz, dev organizasyonda; http://marmarabilisimzirvesi.com/ adresinden kayıtlara başlanılmıştır.

Turkcell Dijital İletişim Müdürü & Reklamcılık Servisleri Direktörü Burak Akıncı, Hepsiburada Satış Geliştirme Müdürü Ziya Kızıltan, Microsoft İş Geliştirme Müdürü Onur Kemal Koç gibi sektöre yön veren isimlerin dışında; Gazeteci-Yazar Dr. Fatoş Karahasan, arayüz ve kullanıcı deneyimi konularında uzman Hasan Yalçın, dijital marka iletişim danışmanı Funda Güleç, Webtures’ın CEO’su Kaan Gülten, nam-ı diğer Teakolik Hamza Şamlıoğlu, maker dünyasının bilinen yüzleri Muharrem Taç, Umut Erkal gibi ünlü isimler,  açıklanan Marmara Bilişim Zirvesi  konuşmacı listesinde dikkat çekiyor!

Tech Drone League, Gamelab İstanbul, Next Horizons gibi firmaların standları Marmara Bilişim Zirvesine görsel şölen sunmak için hazır! TEB katkılarıyla blokchain ve  kodlama eğitimi, Gamelab İstanbul ile oyun programlama atölyesi ve 3d Market Makerlab ile temel seviye  arduino kodlama eğitimi zirvenin süprizleri arasında. League Factory çatısında gerçekleşecek espor turnuvası ise olayın boyutunu bambaşka bir noktaya taşıyor.

Dopdolu bir etkinlik Marmara Bilişim Zirve’sinde  Nişantaşı Üniversitesi Rektörü, Prof. Dr. Esra Hatipoğlu’nun da aralarında yer aldığı, uzman ve akademisyenin bulunduğu Marmara Bilişim Zirvesi şu ana kadar kesinleşen  konuşmacı konuk ve konu listesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Sınırlı katılımcının olduğu ücretsiz, dev organizasyona; http://marmarabilisimzirvesi.com/ adresinden kayıt olmayı unutmayalım!

“Marmara Bilişim Zirvesi” üzerine bir yorum

  1. Bunu paylaştığın için teşekkürler. Harika hareketli içerikle büyük kazanımlar. Gerçekten çok kullanışlı
    Evet, planım bu bölüme fazla mesai detaylarını ekleyerek devam etmeyi ve sonra dikeyleri genişletmeyi sürdürmek.

    Yanıtla

Yorum yapın