MeGps Satışa Sunuldu!

MeGPS uygulaması Google’ın Android işletim sistemleri için yazılmış bir takip uygulamasıdır. Yüklediğiniz cihazın konum bilgilerini loglamak ve anlık olarak öğrenmenizi sağlamak için GPS verilerini kullanmaktadır.

Örnek vermek gerekirse çocuğunuzun nereye gittiğini, nerelerde dolaştığını öğrenmek isteyen ebeveynleri sunabilirim. Çocuğunuzun telefonuna yükleyeceğiniz MeGPS uygulaması belirli sürelerle (30 dakika, 1 saat, 3 saat, 24 saat gibi seçenekler mevcut) GPS üzerinden bulunduğu lokasyonu tespit ederek kayıt etmektedir.

Uygulamanın bir diğer özelliği ise yüklenmiş olan telefona “MeGPS” yazarak mesaj attığınızda cihazın o anki lokasyonunu size SMS ya da e-posta olarak bildirebilmesi…

Bu sayede MeGPS uygulamasını yüklemiş olduğunuz cihaz nerede? Sorusunu rahatlıkla cevaplayabilir. 

Uygulamanın kullanılma alanlarına bir de araç filoları veya çalışanlar eklenebilir.  Takip etmek istediğiniz cihaz size belirli peryotlarla yerini bildirecektir. Gönderilen SMS’e yüklü cihaz yine SMS olarak ya da e-posta ile cevap verirken size Google Maps bağlantısını vermekte. Bu sayede bağlantıya tıklayarak Google Maps üzerinden cihazın yerini öğrenebilirsiniz.

  • Android 2.1 sürümü ve üzeri tüm sürümleri desteklemektedir.
  • Uygulama arka planda çalışır ve kullanıcıyı rahatsız etmez.
  • Sistem açılışında otomatik olarak başlar ve arka planda çalışmaya devam eder.
  • En fazla 30 dakikada bir defa GPS’i kullandığı için batarya tüketimini zorlamaz.
  • Uygulama için bir Gmail adresine sahip olmanız gerekiyor.

Uygulamayı 1.90USD’ye Google Play üzerinden satın alabilirsiniz…

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.megps

Yorum yapın