Metal Fırtına 3 KIZIL KURT ..! (Okuyorum)

kizilkurt.jpg Orkun Uçar ve Burak Turna ikilisi elinden çıkmış olan METAL FIRTINA kitabı bir ara gerçektende müthiş sattı diyebilirim. Kitapçılarda yok satan ve kitap okurların ilgisini çeken bu kitapta Politik Kurgu olan roman da ABD ve Türkiye arasında çıkan bir savaşı anlatıyordu.

“Tarih 23 Mayıs 2007 ve Yer kerkük’ ün kuzaydoğusu Türk birlikleri ani bir ABD saldırısına uğruyor. Beklenmedik bir darbe alan Türkler neyin olduğunu anlamaya çalışırken CNN televizyonu bir açıklama yapıyor.. “Kuzey Irak’ta çatışma 13 ABD askeri öldü 30 Yaralı var ABD komutanları 35 Türk askerini öldürdüklerini açıklıyorlar…”

Orkun Uçar ve Burak Turna Sıcak Savaşı ve Soğuk Savaşı birebir anlatıyorlar. Gerçektende soluk soluğa okuduğumuz bu roman heyecan vericiydi.

Ardından Metal Fırtına -2 Kayıp Naaş İsmi ile Orkun Uçar okuyucularına gerçektende soluk soluğa okuyacakları Metal Fırtına Serisinin devamı Metal Fırtına -2 yi yayınladı.. Bu arada Burak Turna Boş durmadı O da neden ayrı ayrı yazdılar bilmiyorum ama Üçüncü Dünya Savaşı adı altında kitabın devamını getirdi. Benim yorumum olarak şunu söyleyebilirim Belki 1 Kitap yazıp 750Bin satmaktansa 2 kitap yazıp 2 X 750 Bin satmak olabilir 🙂 Ve gerçektende öyle oldu belki bilmiyorum 1 milyon sattılar mı ama baya ilgi çektikleri ve okuyucuların bu kitapları ayrı ayrı da olsa birlikte alıp okuduklarını gördük… Sonra ..İŞTE METAL FIRTINA 3 KIZIL KURT .. Bu Sefer Düşman RUS MAFYASI Orta Asya Ölümcül Güç Mücadelesi ..

“Belindeki El bombasını çekip hızla pimini çekti. Biraz bekledikten sonra bombayı içeri yuvarladı. Ve duvara neredeyse yapışık vaziyette Odanın diğer ucuna koştu”

Kitabın Fiyatı : 10YTL

Yayın Evi : ALTIN Kitaplar

Yazar : Orkun Uçar

Metal Fırtına 3 Kızıl Kurt ile gerçektende soluk soluğa mücadele ve yepyeni bir macera… Bu kitabı hemen koşup aldım ve soluk soluğa okumaya başladım.

Burak Turna boş durmuyor ve Son romanı “Nükleer Darbe” ile hızla geliyor. Ayrı yazsalarda beraber oldukları kesin …

Hadi Hayırlısı okumaya devam edelim hemen “Metal Fırtına 3 Kızıl Kurt” Romanını bitireyim de “Nükleer Darbe” Romanı içinde yoruma başlayayım…

“Metal Fırtına 3 KIZIL KURT ..! (Okuyorum)” üzerine 4 yorum

 1. Kitabı sonunda birtirdim. 3 – 4 gün başında durabilmeme rağmen bir haftada bitti. Bir solukta okudum diyebilirim. Okurken sayfalar birbiri ardına erirken düşündüğüm beklentim büyük bir aksiyon du.
  Kitap beklentilerimi karşılamadı diyebilirim. Özelliklede Rus mafyasının kitapta anlatıldığı kadar küçük kalması ve yine biz Türklerin Tek bir asker yada şöyle söyleyeyim tek bir Mit Ajanı ile ortaya çıkması ve Ruslara kan kusturması dikkatimi çekenler arasındaydı. Aslında bence bu Metal Fırtına 2 nin devamı gibi gelmedi sadece bu Politik Bilim Kurgu dalında 1 tek kitapmış gibi okudum önceki kitaba yazar her ne kadar ufak da olsa bağlantılar yapmış olsada açıkcası benim düşündüğüm beklediğim kitap bu değildi diyebilirim.

  Ama tebrik etmem lazım Orkun Uçar yine uçmuş gerçektende güzel bir anlatım dili ve sürükleyiciliğiyle bir solukta kitabı okutturdu bana teşekkür ederim kendisine yine devamını bekliyoruz. Gerçi Dünyayı tek başımıza ele geçirdik bir adamla tüm dünyanın altını üstüne getirdik geriye ne kaldı diye sorarsanız. Bence kitabın devamında Evreni feth edebiliriz diye düşünüyorum. Birde Zuzaylı arkadaşları ortaya atıp Metal Fırtına -4 Galaksi yada Metal Fırtına – 4 Evrenin hakimleri olarak çıkabilecek bir kitap ve Uzaylılarla bir savaş daha da ilgi çekebilir :p
  tavsiye ederim gerçektende güzel bir kitap olmuş. Metal Fırtına 3 Kızıl Kurt…!

  Cevapla
 2. ben metal fırtınayı yeni okudum normalde kitap okuyan birisi değilim ama bu kitap çoook sürükleyici şimdi metal fırtına 2 yi arıyorum bulduğumda hemen okuyacağım

  Cevapla
 3. MERAL FIRTINA SERİSİ ÇOK GÜZEL BEN NORMALDE KİTAB OKUMAM AMA 5GÜN İÇİNDE METAL FIRDITA VE METAL FIRTINA(KAYIP NAAŞ)’I OKUDUM ŞU ANDA METAL FIRTINA KIZIL KURTDAYIM!!!BU DEVLET HEO BAKŞALARININ SÖZÜNE ÖNEM VERDİĞİ İÇİN BU HALDE ARTIK KENDİ KAHRAMANLARIMIZ ARKASINDA DURMALIYIZ!!!

  Cevapla
 4. Bende 1,2,3 serilerini okudum.4ncü ve son seri olan Turan’ı da okumayı heyecanla bekliyorum.3 kitap acayip iyiydi.Bir ve ikide insanı okumaktan bıktırmıyor hatta kitabı bırakamıyorsunuz.Son kitap Turan’ı okumadığım için birşey diyemiyorum.Kitaplığımda yerini alan ve en sevdiğim kurgu kitapları.(politik kurgu)
  İyi bloglamalar…

  Cevapla

Yorum yapın