Microsoft Office Programını Ücretsiz Deneyin..!

Microsoft firmasının yeni Office sürümünü merak edenleriniz vardır ben bu gece Office 2007 yi indirip deneme sürüşüne çıkıyorum. Word, Excell, Power Point gibi programları bünyesinde barındıran yeni Office 2007 ile ister şirkette isterseniz de ofisiniz için tercih edebilirsiniz. Bakalım artıları eksileri nelerdir diye bir deneme sürümünü Microsoft Office İnternet sayfasından indirmeye başladım.

Ücretsiz deneme sürümünü yükleyin

2007 Microsoft Office sürümünden seçtiğiniz takımları veya programları Internet’ten yükleyin. Deneme sürümleri, kalıcı sürümleri satın aldığınızda elde ettiğiniz işlevselliğin aynını sağlar; ancak yalnızca sınırlı bir süre için geçerlidir.

  Kazançlar

 • 60 gün ücretsiz deneme
 • Dosyaları oluşturun, kaydedin ve yazdırın
 • Lisanslı sürüme kolayca dönüştürün

Deneme sürüşü yapın

Bu gerçek zamanlı, çevrimiçi deneme sürüşünde Web tarayıcınız aracılığıyla birkaç dakikada 2007 Microsoft Office sürümünü keşfedeceksiniz; bunun için ürünü karşıdan yüklemek veya kurmak gerekmiyor!

  Kazançlar

 • Microsoft Office’i doğrudan tarayıcınızda deneyin
 • Yüklemeniz gerekmez
 • Aynı anda tam ürün paketinin deneyimini yaşayın

(Microsoft Office internet sitesinden alıntıdır.)

Hadi kolay gelsin …!

“Microsoft Office Programını Ücretsiz Deneyin..!” üzerine 18 yorum

 1. ya acıkcası harun beye katılıyorum tam olarak anlatılmamış daha net bılgı sunulursa ıyı olur nedır ne ıse yara kullanmak ve ogrenmek ıcın ne kadr zaman gereklıdır vs vs vs

  Cevapla
 2. Bende arkadaşlara katılıyorum ne işe yaradığı konusunda daha fazla bilgi edinmek istiyorum..

  Cevapla
 3. Yaa arkadaslar allah askına hıc bırınız word excel kullanmadımı hayatında yuhh dıyorum ve hıc bırınıze katılmıyorum bravo dogrusu nasıl bılgısayar kullanıyosunuz annamadım sadece msn vemynet okey mı takjılıyosnuz naapıosunuz yaaa yazzzzııkk!!!

  Cevapla
 4. bu kadar cahil insan nasılda toplanmış.bilmiyorsanız yüklemeyin…siz chat yapın yeter size…

  Cevapla

Yorum yapın