Microsoft ve Trend Micro Bimeks Mağazalarında!

Helyum Bilişim ve Bimeks, lisanslı kullanımı yaygınlaştırma amaçlı dev bir kampanyaya imza attılar. Türkiye’nin uzman güvenlik çözüm sağlayan firması Helyum Bilişim, 35 ilde 55 mağazası bulunan Bimeks ile özel bir proje için el ele verdi. Birçok yazılım ve donanım ürünlerini kullanıcı ile bir araya getiren Bimeks, bu proje kapsamında Microsoft Office paketini, güvenlik ürünlerinde dünya sıralamasında ilk 3 de bulunan Trend Micro’nun Titanium Internet Security ürünü ile birleştirdi.

Microsoft Office ürününü, Trend Micro Titanium Internet Security 2012 ürünü ile birlikte paketleyerek satan Bimeks Mağazaları Satın alma Müdürü Fatih Orhan;

“2 dünya devi ürünün birlikte konumlanmasının lisanslı yazılım bilinçlenmesinde ülkemize, aynı zamanda müşterilerimize sunduğumuz cazip fiyat ile satışlarımıza katkısı büyük olacaktır. Helyum Bilişim ile birlikte attığımız bu adımın birçok firma için örnek olacağını umuyorum.” dedi.

Kuruluşundan bu yana, kullanıcıların bilişim güvenliği konusunda bilinçlenmesine yardımcı olan Helyum Bilişim’in Mağaza Kanal Müdürü İsa Baltacı; “Projenin ülke genelinde olumlu etkilerini hep beraber çok yakında göreceğiz.” dedi.  Titanium ürünlerinin, diğer güvenlik yazılımlarının aksine, tehditleri kullanıcıya ulaşmadan önce bulutta durdurduğunun üzerine basan Baltacı;  “Titanium ürünleri ile sonuç, daha az bellek kullanan ve bilgisayarı yavaşlatmayan daha iyi bir korumadır. Kalitesi kanıtlanmış bulut tabanlı teknoloji, virüsleri ve casus yazılımları bilgisayarınıza ulaşmadan önce otomatik olarak durdurur. Bilgisayarınızı kasmadan, tam kapsamlı ve size özel esnek çözümlerle korur.” açıklamasında bulundu.

Titanium Internet Security 1 – 3 ve 5 kullanıcı seçenekleri ile; ailenize internette gelişmiş koruma sağlar. Sizi bugün ve gelecekte en son çevrimiçi tehditlere karşı korur. Titanium çözümü daima koruma altında olmanızı sağlamak için Trend Micro’nun SPN teknolojisini ve virüslere karşı gerçek zamanlı tarama özelliğini kullanır ve sizi en son, sürekli değişen kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı korur.

Yorum yapın