Minikler ‘Kanz Moda Çekimi’nin Yıldızı Oluyor

summer-2013_478Basın Bülteni – ‘Kanz ile Kombinasyonunu Yarat’ facebook kampanyasına katılarak kendi tarzını oluşturan çocuklar Kanz moda çekiminin yıldızı olma şansına sahip oluyor. Kanz Türkiye facebook sayfasını ziyaret eden katılımcılar ayrıca Kanz ve S&D mağazalarında yeni sezon ürünlerini indirimli alabilecek.

Kanz’ın bir klasik haline gelen ‘Kanz ile Kombinasyonunu Yarat’ kampanyası 2013 ilkbahar/yaz sezonunda da rengarenk bir koleksiyon ve muhteşem hediyelerle çocukları bekliyor.

Kendiniz ve çocuğunuz için güzel kombinasyonlar hazırladığınızı düşünüyorsanız, Kanz 2013 ilkbahar yaz koleksiyonu ile yaratıcılığınızı konuşturmanın tam zamanı. Kanz Türkiye facebook sayfasındaki kampanyaya katılarak, Kanz ve S&D mağazalarında bulabileceğiniz birbirinden renkli ve eğlenceli ilkbahar/yaz bebek – çocuk ürünlerini inceleyip, siz de kendi kombinasyonunuzu yaratabilirsiniz. 1 – 28 Nisan tarihleri arasında kampanyaya katılan herkes kendi kombinasyonunda anında yüzde 20 indirim kazanacak. Kampanya sonunda ise özel jürinin seçtiği sekiz çocuk ‘Kanz Moda Çekimi’nin yıldızı olacak.

En şık minikler dergileri süsleyecek

Kanz Türkiye facebook sayfasındaki ‘Kanz ile Kombinasyonunu Yarat’ kampanyasına katılanlar arasından özel jürinin seçeceği 8 çocuk Kanz Moda Çekimi’ne katılarak, 2013 ilkbahar/yaz sezonunun moda yıldızı olma şansı yakalayacak. Dört hafta sürecek etkinlik sonunda finale kalan 8 çocuk, Kanz koleksiyonu moda çekimiyle Türkiye’nin önde gelen birçok anne-bebek dergisinin sayfalarını süsleyecek.
Yeni sezon yüzde 20 indirimle açılıyor

‘Kanz ile Kombinasyonunu Yarat’ kampanyasına katılan herkese rengarenk Kanz yeni sezon ürünleri yüzde 20 indirimli olacak. Yüzde 20 indirimden faydalanmak için kampanya sonunda mail adreslerine gönderilen indirim koduyla Kanz ya da S&D mağazalarına uğramanız yeterli. Üstelik indirimde sınır yok, her hafta yeni bir kombinasyon yaratıp, her hafta yüzde 20 indirimden faydalanabilirsiniz.

Ayrıntılar Kombinasyonunuyarat.com ve Facebook.com/KanzTurkiye adresinde.

Yorum yapın