MSN Messenger Çoklu Oturum Açma

MSN Messenger Çoklu Oturum Açma Bir çoğunuz MSN Messenger yada Windows Live Messenger Kullanıyorsunuzdur. Bu programda birden fazla oturum açmak istediğiniz zaman programın yapısı buna izin vermiyor. Fakat internette bununda çözümünü bulmuşlar hemde ufak bir dosya ile. Bunlardan bir tanesini seçtim ve sizler için yayınlıyorum. Bu programı seçme nedenim hem herhangi bir ayar yok hem reklam yok hemde kafanızı karıştıracak herhangi birey yok. Sadece programı sıkıştırılmış dosyadan çıkartıyorsunuz. Çalıştırıyorsunuz ve LOAD butonuna basıyorsunuz bu kadar kolay ve basit.

Öncelikle programı Bu adrese girerek indiriyorsunuz ( Download ) Bu adrese girdiğiniz zaman SOL ÜST köşede PROGRAMI YÜKLE butonuna basıyorsunuz. Programı masaüstüne kayıt ettikten sonra sıkıştırılmış klasörden çıkarmamız gerekiyor bunun için indirdiğimiz dosyanın üzerinde sağ tıklıyoruz Klasörü ayıkla yada Buraya aç ikisinden birini seçebilirsiniz. Daha sonra masaüstüne asıl program dosyamız geliyor. Bu dosyayı çift tıklayarak açıyoruz ve LOAD butonuna basıyoruz. Bu kadar basit ve kolay artık MSN Messenger programımızı istediğiniz kadar çift tıklayarak açabilirsiniz. Sonra da istediğiniz MSN programından istediğiniz oturumu açın.
simge.JPG

“MSN Messenger Çoklu Oturum Açma” üzerine 55 yorum

  1. yhaa bn yükLedimde açıLmıo :S:S
    masaüstüne fLnda yükledim ama msn açılmıo:S:S bi yaRdım etsenız ?

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)