Mutlaka Görülmesi Gereken Yurt Dışı Teknoloji Müzeleri

Teribyesizlik! Günümüz dünyasında en önemli kriterlerden biri haline geldi. Hele ki ajansların yaptığı terbiyesizlik ise gerçekten de iletişime zarar veren ve hatta hizmet verilen markaları dahi etkileyecek kadar ileri giden terbiyesizlik!

Bugün sizlerle terbiyesiz bir ajansı dilegetirmek ve paylaşmak istiyorum. Malumunuz blog yazarıyız ve ara sıra blog yazdığımız gibi markalar ve ajanslarla da çalışıyoruz. Arası sıra markalar veya ajansları biz blogger arkadaşlarla iletişime geçerek çıkarları doğrultusunda bizden birşeyler de isteyebiliyorlar.

Velhasıl kelam markalara hizmet veren ajanslardan bir tanesini sizlere anlatmak istiyorum. Bu terbiyesiz ajans aylar önce benimle iletişime geçti. Aylar önce bir yazısını yayınlamamı istedi ancak defalarca da mail atarak bir şekilde benimle iletişime geçtiler.

Her seferinde de aynısını söyledim. Önce yazınızı gönderin diyerek yazı içeriğini görmek istediğimi belirttim. En doğal hakkım da bu değil mi? Ayrıca bu platform benim ne yazacağımı neyi yazmayacağımı da ben belirlerim. Hürriyet’e ilan çıkarken bile kelime sayısından tutun içeriğe kadar kırk bin tane kurala uyarlarken benim tek bir tane kuralım olan içeriği görmeme mi takıldılar?

Neyse velhasıl kelam geçen Nisan ayından itibaren defalarca mail attılar. Defalarca mail atarak yazıyı göndermeden iş yapmaya çalıştılar.

Ben de her seferinde aynı cevabı verdim. Önce yazınızı gönderin lütfen!

Birkaç gün önce bir hanımefendi telefon açarak konuyu aktardı. Yine aynısını söyledim ve ileteceğini belirtti. Buraya kadar her şey normal…

Normal olmayan şey ise dün yazının gelip saat 16:00’a kadar yayınlanmasını istemeleriydi. …

Güncelleniyor….

Yorum yapın