Natro’dan Sevgililer Günü’ne Özel

Türkiye’nin köklü ve güvenilir domain ve hosting firmalarından Natro, Sevgililer Günü’ne özel müthiş bir kampanya ile karşınızda!

Natro’nun kazandıran alışveriş kampanyası ile, 14 – 18 Şubat tarihleri arasında yapılan tüm Web Hosting, WordPress Hosting, Bayi Hosting ve Sunucu yeni alışverişlerinizde, harcadığınız tutara göre değişkenlik gösteren hediye çekleri kazanma fırsatına sahipsiniz! Kazandığınız hediye çeklerini ise; 18 Mart’a kadar dilediğiniz işlemlerde ve ürünlerde kullanabilirsiniz. Kampanya boyunca, birden çok sepette alışveriş yapabilir ve hediye çeki kazanma fırsatınızı artırabilirsiniz.

Üstelik kredi kartlarına 12 ay’a varan taksit imkanı ve paketlerde sunulan ücretsiz alan adı fırsatı da sizleri bekliyor. Natro müşterileri, projelerini hayata geçirirken, 7/24 ücretsiz teknik destek hizmetinden de diledikleri zaman yararlanma şansına sahipler.

Kampanya 14 Şubat’da başlayıp 18 Şubat 23.59’da sona erecek. Sevgililer Günü’ne özel bu mükemmel fırsatı kaçırmayın.

Kampanya: https://goo.gl/q2dKSu

“Natro’dan Sevgililer Günü’ne Özel” üzerine 2 yorum

  1. Natro mu? Yaa bırakın natro ayağını. Natro beni kaybettiği gün bitti o iş. Adamlara canlı destek panellerinden hemen hemn 3-4 sene önce yazıyorum. “Merhaba. Üyelik giriş şifremi ve epostamı unuttum. Hatırlatma epostamı da sildim galiba, htırlamıyorum. Yeniden üye olacağım; ama tc numaramla kayıt yaptırırken -bu tc no daha önceden kayıt olmuş- gibi uyarı veriyor. Ya o eski hesabımı kaldırın ki üye olum, ya eski hesabımın epostasını yeni epostam ile değiştirin ki, şifre hatırlatma yapım ya da eski hesabıma bir şifre girin ki o şifreyle giriş yapıp yeni eposta adresim ile hesabımı güncelleyim.” dedim ya da buna benzer bir edebiyat yazdım. Yok efendim yeni hesap çın, başkasının adına gibi hesap açın, hatırlmaya çalışın, öyle yapamiyiriz gibi egen tecrübesiz söylemler yaptılar. Çok anlayışsız davrandılar. Direkt Turhost’a gittim. Bir hesap açtım. Sonra vazgeçtim ve destek ekibine “Vazgeçtim, hesabımı tamamen siler misiniz?” dedim. “Tekrar bekleriz.” diyerek tüm bilgilerimi sildiler. Bu davranışlarından birkaç gün sonra aynı tc no, tel vs. ile tekrar sorunsuz üye oldum. 4 yıl gibidir Turhost ile çalışıyorum. Birçok alan adı ve host aldım. Panelden ne istersem yaptılar. Şiddetle Turhost’u öneriyorum. Kamusal alana en geniş hizmeti veren Turhosttur.

    Yanıtla
  2. Turgay beye katılıyorum. Natro benim lisanslı kodlarımı sildi ve geri de getiremedi. Nasıl olsa yedekleniyor diyerek sitemin yedeğini de almamıştım. Bu yediğim kazık dolayısıyla NATRO ağzıyla kuş tutsa bana yaranamaz. Bir arkadaşım var adı ibrahim Turhost ile çalışmaya başladı ve sitesini turhostta barındırıyor ve çok memnun. Ben de yavaş yavaş tüm hesaplarımı Turhosta taşımayı düşünüyorum. Numaram da bu: 05069 çıksın bir Natro yetkilisi bu söylediklerimin hilafına bir söz söylesin. Maalesef bir özürü bile bana çok gördüler. Siz olsanız ne yapardınız?

    Yanıtla

Yorum yapın