Nişana 7 Kala (21 Nisan 20:30)

Heyecen dorukta gün sayıyoruz az kaldı. Nişanlanıyorum…
Bu aralar internet sayfamla pek ilgilenemeyeceğim arkadaşlar gelen yorumları bu aralar biriktiriyorum kusura bakmayın E-Maillerde aynı durumda sizlere geç cevap verdiğim için kusuruma bakmayın artık. Nişanlanıyoruz bahanemiz var 🙂 Dünyalar tatlısı birtanem canımın içi ile 21 Nisan 2007 Saat 20:30 da nişanlanıyoruz.

Bu aralar siteye biraz ara verebilirim ama tabiki birkaç günlük gecikme sadece sonra yine devam edeceğiz. Beraber olacağız. Driver İstek, Comodo ve MSN makalelerime gösterdiğiniz ilgi içinse teşekkür ederim. Haftalık 29bin tekil ip ziyaretiyse sistemimiz sorunsuz olarak devam etmekte. Yapılan yorumlar zaten bunun göstergesi İstatistikler sayfasından da görebilirsiniz. Herşey için ve özelliklede beni takip ettiğiniz için teşekkür ederim. Birkaç gün sonra yine dolu dolu devam edeceğiz. Ama bu aralar makalelerimde biraz zayıflama eksiklik hissedebilirsiniz.
Bu arada değinmeden edemeyeceğim. Yapılan yorumlarda dikkatimi çeken birşey TEAkolik.Com adresimizi birkaç kişiden oluşan bir yönetimi var sanan arkadaşlar var ama malesef. Henüz böyle bir yönetimimiz yok tek başıma idare ediyorum 8 Aylık bir internet sayfasıyız ve fazla mesai demeden gece gündüz tek başıma devam ediyoum.

Hadi hepinize kolay gelsin benden ayrılmayın… RSS bağlantılarınıda takip edebilirsiniz.


NOT: Nişanıma gelmek isteyen varsa yorum yazsın davetiyeyi göndereyim beklerim sizleride yanımda görmek beni mutlu eder…

“Nişana 7 Kala (21 Nisan 20:30)” üzerine 4 yorum

  1. yanlış anlamayın ama ben isminizi merak ediyorum bana adınızı mailime yazarsanız gerçekten sevinirim hepsi bu inşallah beni kırmazsınız kendinize iyi bakın

    Yanıtla

Yorum yapın