Nokia 6086 ile Gönül Rahatlığı yakında

WLAN şebekeleri üzerinden mükemmel kapalı alan kapsaması ve geniş ekrana sahip katlanır tasarım

Kullanımı kolay tuş takımı ve geniş ekrana sahip katlanır tasarımı, gelen çağrıları kapak ekranında gösteren kimin aradığını görmek için telefonu açmaya gerek olmayan kapak yapısı ve UMA için WLAN 802.11 b/g 2.4 Ghz, WLAN ve hücresel şebekeler arasında otomatik geçiş gibi özellikleri Nokia 6086′ yı oldukça cazip kılıyor.

84 gram ağırlığındaki bu şık telefon aynı zamanda MP3, MP4, AAC, AAC+, eAAC+, WMA biçimlerini destekleyen bir müzik çalar. 2GB’ a kadar genişletilebilir hafızası, 4x dijital zumlu VGA kamerası, video kayıt cihazı ve oynatıcısı ve 262,144 renge kadar destek veren 1.8 inçlik LCD ekranı Nokia 6086′ nın diğer kullanışlı özellikleri.

Nokia 6086, 2007′ nin ilk çeyreğinde piyasaya çıkıyor.

“Nokia 6086 ile Gönül Rahatlığı yakında” üzerine bir yorum

  1. bu yapılan keppazeliktir.insanlığa ve insan kanını donduracak nitelikte hayvanlıktır.saddama veya başkası olsun idam edilmemesi lazımdı biz türk milleti olrak uyanmalıyız ıraklılarla birleşme zamanı o kardeşlerimizi bu conilerden kurtarma zamanı diyorum ve yapılan idamı kınıyorum inşaallah saddamı idam edenler onlarında sonu saddam gibi olur.celletlara tek lafım var amerikan köpekleri allah inşaallah cellatların ve amerikalıların soyunu sopunu kurutsun amin………. Recep Tayyip Erdoğanı da kınıyorum çık milletin ve devletin adına konuş korkma adam gibi adam ol benim canım sana feda olsun ”korkma sönmez bu şafaklarda yüzen alsancak” saddam şafak vakti gidiyor ama bizler o zaman yatakta oksoyoruz yazık..

    NOT: Yorumunuz hakaret içerdiği için kesilmiştir.

    Cevapla

Yorum yapın