Nokia E72 Lansmanı ve Mobile Dünyası

nokia_e72Dün Nokia E72 Lansmanındaydım.  Saat 19:00’da başlayan lansmanı Kuruçeşme Blackk ‘de yapıldı.  Hava epeyli soğuktu. Açıkcası sahilde biraz yürüyüp manzaranın tadını çıkarayım dedim ama pekte yemedi 🙂 15-20 dakika yürüdükten sonra Blackk’a geldim.  Kapıda Burcu Hanım misafirlerini karşılıyordu.

Güzel bir tanıtım ve ardından keyifli sohbetler… Sunipeyk, Ömer, Hasan, Ercüment, Elif hep beraber bir güzel kafa dağıttık… Burcu Hanım’a davet için teşekkürlerimi sunarım.

E72’yi biraz inceleme fırsatım oldu. Yapılan sunumda mobile kullanıcılarının %70’inden fazlası telefonundan e-mail ve mesaj servislerini (messenger, yahoo, gtalk gibi) telefonlarından yönetmek istediği anlatıldı.  İşte o zaman Nokia E72’yi tam manası ile anladım.

E72 aslında mesaj servisleri, internet, sosyal ağlar ve e-mail gibi sistemler için tam bir çözüm haline getirilmiş.  Nokia E72’yi çok fazla inceleyemedim ama tahminimce kullanıcılarını memnun ederse piyasada epeyli iyi bir yer edinecektir.  Haklılarda insanlar artık Cep telefonlarından online işlemlerini takip etmek ve sosyal platformları kesintisiz olarak  kullanabilmek istiyor.   Gelecekteki tüm telefonlar akıllı telefon mantığına dönüşecek gibi görünüyor.  Hele ki Facebook, Friendfeed, Twitter gibi sosyal ağları ve e-mail, office gibi işlevlerimizi rahatlıkla yapabileceğimiz bir hale geldiği şu günlerde Akıllı telefonların pazardaki yükselişleri bunu kanıtlar durumda.

E72’yi enine boyuna incelemek istiyorum.  Bakalım ilgililere buradan duyurulur 🙂

“Nokia E72 Lansmanı ve Mobile Dünyası” üzerine 5 yorum

 1. gercekten guzel tanıtım olmus tehsbitlerde cok guzel artık teakolik tanınmıs saygın olmus supersin teakolik marka olmus devam devam bu nokia modelinin bir alt modeli yakın arkadasım da vardı inceledim guzel foto cekiyor menusu ve tasarım olarak kulanıslı is dunyası ıcın kalıte ıcerık sunuyor kısaca super ıs cep ustelık apple cep almayada gerek yok aynı ozellıkler var daha uygun fıyat olarak detaylı ınceleme beklemekdeyım ıyı calısmalar cok cay yerıne bıtkı cayı ıcebılırsın malum onumuz kıs

  Yanıtla
 2. @emlak çerkezköy
  Henüz fiyat belli değil 🙂

  @sertac
  Teşekkür ederim sağolasın. Çay’ın her türlüsünü içerim :mrgreen:

  Yanıtla

Yorum yapın