Okalip Toplantı Keyfi

Okalip Toplantı Keyfi LogoBasın Bülteni: Okalip Toplantı Keyfi, kurulduğu 2006 yılından bugüne kadar İstanbul Mecidiyeköy merkezinde %95 üzerinde müşteri memnuniyeti ile 190.000 misafire ev sahipliği yaptı.

Ulusal ve uluslararası birçok firmaya toplantı hizmeti sunan sektör lideri Okalip Toplantı Keyfi, geçtiğimiz Haziran ayında İstanbul Ümraniye’de hizmete açtığı Cessas Meeting by Okalip Toplantı Keyfi salonlarının ardından, Ankara Söğütözü – The Paragon Plaza lokasyonunda da hizmet vermeye Toplantı merkezi işletiyor olmanın getirdiği tecrübe, birikim ve deneyim ile Ankaralılara da hizmet vermeye başlayan Okalip Toplantı Keyfi, misafirlerinin beklentilerini her zaman ön planda tutması ve bu beklentiler doğrultusunda yeni teknolojileri salonlarına uygulamasıyla adından söz ettirmekte.

Açılışa katılan Okalip Toplantı Keyfi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yardımcı yaptığı açıklamada; Plaza Cubes by Okalip Toplantı Keyfi salonlarında; eğitim ve toplantılar için büyük önem taşıyan tasarımdan teknolojiye, sunum araçlarının uzun ömürlü kullanımından ses izolasyonuna, deneyimli personelden ikramların sürekli taze sunumuna kadar sayısız detay konusunda profesyonel olarak hizmet vermekte olduklarını belirtti. İstanbul’da yer alan salonlarında toplantıların daha verimli ve keyifli geçmesi için teknolojik tüm yenilikleri uluslararası platformlarda takip ettiklerini belirten Yardımcı, birçok ürün ve teknik desteğin Türkiye temsilciliğini alarak müşterilerine hizmet vermekte olduklarını paylaştı.

Yardımcı, kurumların kendi bünyelerindeki eğitim ve toplantı salonlarının yapımından yönetimine kadar profesyonel olarak danışmanlık hizmeti vermekte olduklarını da belirtti.

Plaza Cubes by Okalip Toplantı Keyfi Tokyo Salonu   Plaza Cubes by Okalip Toplantı Keyfi Ankara Salonu   Plaza Cubes by Okalip Toplantı Keyfi - The Paragon Plaza Ankara

Plaza Cubes by Okalip Toplantı Keyfi; 24 m2 ile 67 m2 arasında değişen dört farklı toplantı salonu ve alternatifli oturma düzenleriyle eğitim ve toplantı salonu ihtiyacını karşılamak ve sektörde fark yaratmak adına Ankaralılara da hizmet vermeye başladı. Toplantıların verimini artıracak detaylar düşünülerek hazırlanan salonların tümü gün ışığı almakta. Salonlarda sunulan zengin donanım

ve hizmetler toplantının daha verimli geçmesini sağlamakta. Plaza Cubes by Okalip Toplantı Keyfi salonlarında bulunan akıllı iklimlendirme sistemi sayesinde tüm konuklar toplantı süresi boyunca konsantrasyonlarını kaybetmeden toplantılarını gerçekleştirmekte.

Plaza Cubes by Okalip Toplantı Keyfi salonlarında yer alan ileri teknoloji sayesinde tüm teknik ihtiyaçlar karşılanmakta olup internet sınırsız ve kesintisiz bir şekilde sağlamakta. Tavana sabitlenmiş projeksiyon cihazı hareket alanını artırdığı gibi gün içinde yaşanabilecek bağlantı problemlerini de ortadan kaldırmakta. Plaza Cubes by Okalip Toplantı Keyfi salonlarını kullanan konuklar The Paragon Plaza otopark hizmetinden yararlanabilmekte. Ayrıca; engelli konuklar için de engelli park yeri ve WC’ler bulunmakta.

Yorum yapın