Online Oyunlarda Güvenli Ödeme

online-oyunlarda-guvenlikBasın Bülteni – Günümüzde hızla değişen teknoloji pek çok alışkanlığımızı da değiştirmiş durumda. Artık pek çok kişi internetten müzik dinliyor, kitap okuyor ve alışveriş yapıyor.

Nakit kullanmanın yerini de yavaş yavaş dijital ödeme yöntemleri alıyor. Oyun dünyası da bu değişimden payını çoktan almış durumda. Oyunların büyük bir kısmının online olduğu bu günlerde ödemenin nasıl yapıldığı çok önemli.

Tamamen ücretsiz bir şekilde oynanabilen pek çok online oyun tercihe bağlı olarak yapılan ufak ödemelerle daha zevkli hale gelebiliyor ve ödeme yönteminin önemi burada ortaya çıkıyor. İlk zamanlarda alışkın olmadığımız online ödeme yöntemleri artık tüm dünyada yaygın bir şekilde kullanılmakta.

İnternet üzerinden son derece güvenli bir şekilde ödeme yapmanızı sağlayan pek çok sistem mevcut. Bu ödeme yolları kullanıcının en kolay, hızlı ve güvenli yoldan işlemlerini yapmasını sağlıyor.

Ödeme yollarındaki çeşitlilik sayesinde kullanıcı kendisine en uygun olan yöntemi belirleyebiliyor. Ödemelerin büyük çoğunluğu kredi kartları ve mobil ödeme ile gerçekleşiyor. Kredi kartı ya da mobil ödeme yöntemlerini kullanmak istemeyen oyunseverler ise ön ödemeli kartlar kullanarak internet üzerinde hiç bir kişisel bilgiye yer vermeden son derece güvenli bir şekilde ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar.

Türkiye’de ve dünyada oldukça popüler oyunlar arasında yer alan Legend Online da onaylı ödeme kanallarının güvenle kullanılabileceğini vurguladı. Onaylı ödeme yöntemleri dışında oyun içi satış yapmak isteyen şahıslara ise itibar edilmemesi gerekiyor. 

Kredi kartı bilgileri, oyun şifreleri ve benzeri bilgiler başkaları ile kesinlikle paylaşılmamalı. 

Oasis Games tarafından yayınlanan Legend Online dünyanın pek çok yerinde milyonlarca kişi tarafından oynanıyor. Tamamen ücretsiz olarak oynanabilen bu oyunu denemek için bağlantıyı takip edebilirsiniz: http://url.oasgames.com/cv

Yorum yapın