Packard Bell EasyNote V Serisi

Çok yakında yeni bir dizüstü bilgisayar jenerasyonu raflardaki yerini alıyor olacak. Doğal bambu örgüsü desenleriyle tanınabilecek Packard Bell EasyNote V serisi, tasarım, kullanışlılık, performans ve uygun fiyat arasında yeni bir denge kuruyor.

Acer Group Tüketici Departmanı EMEA Başkan Yardımcısı Luca Rossi Packard Bell’in yeni serisiyle ilgili şunları söyledi: “Güzel bir tasarımla birlikte güç ve performansı uygun bir fiyata sunan dizüstü bilgisayarlar için gittikçe artan bir talep var – ve Packard Bell EasyNote V serisi de tam olarak bu ihtiyacı karşılıyor. Günlük eğlence ve keyif için tasarlandı, kullanımı kolay ve üstelik herkesin beğeneceği bir stile sahip.”

Benzersiz tasarım…

Packard Bell EasyNote V serisinin tasarımında tam anlamıyla doğadan esinlenildi. Kullanıcılar her biri içlerinde ve dışlarında ince bambu örgüsü deseniyle tamamlanan Lal Kırmızısı, Aytaşı Beyazı veya Abanoz Siyahıseçeneklerinden istediklerini seçebilirler. Avuç dayanağına da yansıtılan bu detay, Packard Bell EasyNote V serisini benzerlerinden farklılaştıran birçok özelliğinden yalnızca biridir. Özellikle tasarım odaklı kullanıcılar, zıt renklerdeki chiclet klavyeyi çok beğenecekler.

Kullanıcı dostu…

Packard Bell EasyNote V serisi benzersiz tasarımıyla dikkat çekmesinin yanında, kullanımı ile de insana büyük bir keyif katar. Herkes çoklu hareket özelliğine sahip geniş touchpad’e ve en sık kullanılan fonksiyonklara tek tuşla erişim imkanı sağlayan kısayol tuşlarına (yedekleme, oynatma, durdurma…) bayılacak.

Sosyal paylaşım ise adeta çocuk oyuncağı – Twitter, Facebook, YouTube ve Flickr’a bağlanmak için yalnızca tek bir butona basmanız yeterli.

Kendi fotoğraflarınızı yaratmak ve düzenlemek ister misiniz? Packard Bell ile tüm bunlar daha kolay. Packard Bell dizüstü bilgisayarları, tasarımı parmaklarınıza bırakarak, full versiyon bir Adobe Photoshop Elements sunan tek üreticidir .

Günlük eğlence ve keyif için benzersiz bir görsel multimedya deneyimi…

Packard Bell EasyNote V serisi beklediğiniz tüm multimedya fonksiyonlarını performanstan ödün vermeden sunar. Dahili mikrofon ve web kamerası, kullanıcıların kristal berraklığında görsellerle görüntülü arama yapmalarına ve videolarını kaydetmelerine olanak sağlar. Ve Packard Bell EasyNote V serisinin 2. nesil Intel Core işlemcisi ve NVDIA grafik özellikleriyle içinde barındırdığı büyük güç sayesinde, kullanıcılar en popüler 3D oyunların keyfini çıkarabilirler.

Esnek depolama ve bağlanabilirlik

Kablosuz mobilitenin özgürlüğünü tadın. Wi-Fi ağ bağlantısı ile tüm kablosuz erişim alanlarından online olabilirsiniz. Peki ya, son indirdiğiniz filmi televizyonunuzdan izlemeye ne dersiniz? Yalnızca HDMI bağlantınoktasını kullanmanız yeterli olacaktır. Ayrıca, beşi bir arada kart okuyucu aracılığıyla veri belleğinizi kolaylıkla bağlayabilir ve dosyalarınızı USB 2.0’dan on kat daha hızlı transfer etmek için USB 3.0 bağlantınoktalarını kullanabilirsiniz.

Packard Bell EasyNote V Serisi Modelleri:

Geniş 17.3” ve 16:9 oranında HD ekranı (1600 x 900) ile Packard Bell EasyNote LV 899$+kdv’den başlayan fiyatlarla.
Geniş 15.6” ve 16:9 oranında HD ekranı (1600 x 900) ile Packard Bell EasyNote TV / 649$+kdv’den başlayan fiyatlarla.

Yorum yapın