Paylaşımlarınız İle Daha Fazla Çocuk Teknolojiye Ulaşsın!

Hayat paylaştıkça güzel; 2016 yılına girmemize sayılı günler kaldı, gelin siz de çocuklarımızın teknolojiye kavuşmalarına yardımcı olun.

Casper “TOÇEV” ile birlikte hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesi “Mutlu Çocuklar Ağacı”nı bu yıl 3’üncü kez Casper Plaza’da kurdu.

2016 yılında 25. yılını kutlayacak olan Casper, daha fazla gencin teknolojiye kavuşmasını hedeflediği kampanyasına destek için herkesi sosyal medya hesaplarından paylaşım yapmaya davet ediyor.

Mutlu Çocuklar Ağacı Fotoğraflarını Paylaşın, İhtiyaç Sahibi 1 Çocuk Daha Hayallerine Kavuşsun

İsteyen herkesin katkı sağlayabileceği projede; Mutlu Çocuklar Ağacı’nın fotoğrafı, yeni yıla kadar her gün, Casper Facebook ve Twitter sayfalarından paylaşılıyor. Sosyal medya kullanıcıları, ‘’Mutlu Çocuklar Ağacı’’ fotoğrafını, kendi profillerinden paylaştığında, çocukların teknolojiye kavuşmalarına katkı sağlıyor. Her 25 paylaşım- retweet ihtiyaç sahibi öğrenciyi bilgisayar veya tablete kavuşturuyor. 14 Aralık – 31 Aralık tarihleri arasında her gün yayınlanacak olan “Mutlu Çocuklar Ağacı” fotoğraflarını sizde paylaşın. Çocukların teknolojik hediyelerinde katkınız olsun.

Geçtiğimiz yıllarda ağacımız altında toplanan hediyeleri Sakarya Pamukova Şeyhvarmaz İlkokulu ve Turgutlu Köyü’ndeki çocuklarımıza armağan ettik. Bilgisayar ve tabletleri ise Kırklareli Vize İlçesi Namık Kemal İlköğretim Okulu ve Şırnak Cizre Gürsu İlk-Ortaokulu öğrencileri kullanıyor.

“Paylaşımlarınız İle Daha Fazla Çocuk Teknolojiye Ulaşsın!” üzerine bir yorum

  1. Çocukların teknolojiye ulaşmasına olumlu bakmıyorum. Projeksiyon gibi eğitsel cihazlar olabilir tabi ki. Tv ve cep telefonu hatta tablet aşırı bağımlılık yapıyor.

    Yanıtla

Yorum yapın