Saddam İdam Edildi. (Görüntüleri)

Hepiniz duymuşsunuzdur. Devrik lider Saddam Hüseyin’in idam kararı verildi. Temyiz mahkemesine gitti buda ona 30 gün süre kazandıracaktı. Fakat Saddam Hüseyin 4. Günde Tamda Kurban Bayramında idam edildi. Saddam Hüseyin’in Kurban bayramında hemde sabah namazından hemen sonra neden idam edildiğini hiç merak ettiniz mi ?
Bu Amerika’nın Tüm dünyadaki Müslümanlara bir Göz dağıdır. Tamda Kurban Bayramında Saddam Hüseyin ‘in idam edilmesi … Akıllarda soru işareti bırakmaz mı ? Birde cesedinin üzerinde birkaç Şİİ ‘nin dans etmesi bunu kutlaması ?

Dikkat edin Amerika Asıl Savaşı Şimdi başlatıyor. Sünni ve Şİİ çatışmasını körüklüyor. Artık Şiilerle Sünnilerin çok büyük bir savaşa durması an meselesidir. Saddam’ı İDAM EDENLER Apo’yu idam ettirmediler. Saddam dan daha fazla suçlu olan Abdullah Öcalan’ı idam ettirmediler. Diyorlar ki Saddam Hüseyin’in idamı IRAK ‘ın iç işleridir. Hadi yaa.. Peki APO ‘nun idamı bizim iç işlerimiz değilmidir ?

Apo yakalandıktan hemen sonra nasıl oluyorda bu ülkede yıllardır var olan idam cezası birkaç günde kaldırılıyor ? Bunlar sorulması gereken sorulardır. Ayrıca Saddam En büyük katliyamını Halepçe’de Kürtlere karşı yapmıştır. Fakat bu yüzden asmadılar. Halepçe katliyamının mahkemesi bile olmadı. .. Ne den sizce ? Hemen söyleyeyim. HALEPÇE katliyamının arkasındaki güçlerin Saddam’a o kimyasal bombaları verenlerin açığa çıkmasını istemediler. Saddam’ı konuşturmadılar bile kim bilir konuşabilseydi neler söyleyecekti… Apo’nun ki gibi 12 tane Avukat verselerdi yemeğini kahvaltısını getirip telefonunu televizyonunu verselerdi kim bilir neler olurdu ?

Bu gün Irak’ta Amerika askeri geliyor ve IRAK bayrağını indirip kendi bayraklarını asıyorlar ve HALK Seviçten ÇILDIRIYOR.. Yani dün İZMİR ‘i işgale gelen yunanlılar’ın TÜRK BAYRAĞINI İNDİRİP yunan bayrağını asmaları ve TÜRK halkının sevinç gösterileri yapmasını düşünebiliyor musunuz ? Böyle birşey olabilir mi ? Ama IRAK’ta oldu… Acaba bunda bir terslik yok mu ? Kimse buna dikkat etmiyor mu ?

Adam’a ŞEHADET bile getirmesine izin vermeden astılar.. BEN SADDAM’ı SAVUNMUYORUM… yAPTIKLARININ cezasını bulmuştur. Bu dünyada bulmasaydı diğer tarafta elbet bulacaktı. Fakat bunları yapanları neyi neden yaptıklarını ne zaman yaptıklarını hiç düşündünüz mü ?
Bu gün Saddam’ı idam edenler aslında IRAK’lılar değildir. Bu gün Saddam’ı idam edenler Saddam’ı kullananlar ona silah ve güç verenlerdir. Bu gün onlardır. Biz Müslümanlara Göz dağı vermek isteyenler.

ASIL SAVAŞ IRAK ‘ta yeni BAŞLIYOR:… KARDEŞ KANI AKACAK AKMAYA DEVAM EDECEK.. Kürt, Türk Kardeştir. Şİİ, SÜNNİ Kardeştir.. Onları ayırıp birbirlerine vurduruyorlar. …

“Saddam İdam Edildi. (Görüntüleri)” üzerine 118 yorum

 1. o izmir hikayesine inanırım ve aynı hal kktc kıbrısta da gecerli yüzde yetmişi yunan bayrağını göklere cekerek kurur duyar türk bayrahından nefret eder buna inanıyorum

  Cevapla
 2. bence butunn pıslıklerı ortadan kaldırmalı muslumanlara zarar werenlerıde savunmamalı amerıka ve apo gıbı ben turkum bence kurtler dagdan ınmelı ve barıs saglanmalı beraber yasanmalı dıyorum 3 gunluk dunyada ınsanlar huzurlu yasamalı anadolu hepımızın bolmenın bır gerek yok zaten bole bısı olmaz barı ınsanlara zarar werılmesın

  Cevapla
 3. ÇOK HAKLISINIZ AMA BİZLER NASIL SESİMİZİ DUYURACAĞIZ HANGİ PARTİ BU SİZİN DEDİKLERİ YAPACAK SÖLEYİN SÖLEYİN BİZDE SESİMİZİ DUYURALIM

  Cevapla
 4. Bölücü Terör UNSURLARI
  Amaçları Türkiye Cumhuriyetini parçalayarak Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da sınırları kendilerince belirlenmiş bölgelerde bağımsız bir devlet kurmaktır. Bölücü terör örgütleri dayandıkları devletlere ve ideolojilerine göre farklı yaklaşımlara sâhiptir. Bunlardan PKK terör örgütü Marksist-Leninist ideoloji doğrultusunda teşkilâtlanmıştır. Marksist unsur özellikle terör örgütü ambleminde açıkça görülmektedir.

  Diğer örgüt ise İran tipi Şii din anlayışı ile hareket eden Hizbullah adlı örgüttür.Bu örgütlerin dış destekli oldukları açıktır. Bu dış mihraklar sanıldığı gibi onlara istedikleri bölgede devlet kurdurmayacaklardır. Çünkü bölgede öteden beri terör unsurunu harekete geçirerek hak iddiasında bulunan Ermeniler vardır. Ermeni terör örgütü Asala 1970 ve 80’li yıllarda yurt dışındaki diplomatlarımıza yönelik cinâyetlerini durdurmuşlar ve PKK ile eylem birliği içine girmişlerdir. Bu durum PKK’nın lider konumundaki kadrosunun büyük çoğunluğunun Ermenilerden oluşmasında büyük rol oynamıştır.
  Ermeniler bu hareketleriyle hem dünyaya terör yoluyla duyurdukları meselelerini bölgeye kaydırmış olmakta; hem de başka bir terör örgütü ile beraber hareket ederek Türk devletinin yıkılması kolaylaşmakta; hem de öteden beri kendilerinin olduklarını iddia ettikleri toprakları başkalarına kaptırmamış olacaklardır.

  İrticâi Unsurlar Bunlar, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin siyâsî, hukukî, sosyal ve ekonomik yapısını dinî esaslara dayandırmak amacını güderek Türk devletinin en temel niteliği olan Laiklik ilkesini çiğnemektedirler. Halifeliğin yeniden kurulması, bütün İslâm toplumlarının bir siyâsî birlik etrafında toplanması gibi hedefleri vardır.

  İrticâi unsurlar hedeflerine, dayandıkları dış güçlere ve mezhep ve tarikat durumlarına göre farklılık göstermektedir. Meşrû partiler vasıtasıyla teşkilâtlananlar demokratik metotları kullanarak hedefe ulaşmak istemekte.
  İran tipi Şii İslâm devrimini örnek alanlar ihtilâlci metodu benimsemektedirler. Özellikle İran tipi İslâm anlayışı Laiklikle ters düştüğünden, Atatürk İlke ve İnkılapları bunlar tarafından öncelikle yıkılması gereken hedefler arasındadır. Türkiye’de Atatürk düşmanlığının özellikle İran İslâm devriminden sonra yaygınlaşma sebebi budur.

  İrticâi unsurlar hedeflerine ulaşmada toplumların örflerini ve millî bilinçlerini büyük engel olarak gördüklerinden millî kültür özelliklerini öncelikle yıkmayı amaçlamaktadırlar.

  Demokratik metotlarla iktidara gelmeyi amaçlayan unsurlar hedefe ulaşmak için dinlerinin dahi kabul etmedikleri usulleri kullanmaktadır. Ayrıca bunlar kendi siyâsî partilerine oy vermeyi dinî bir görevmiş gibi göstermekte, hatta kendilerine oy vermeyenleri din dışı ilân edebilmektedir. Nasıl sosyalistler, toplumdaki sosyal dengesizlikleri kullanıp kendilerine malzeme yapmışlarsa, bunlar da toplumdaki dinî aksaklıkların istismârını yaparak taraftar toplamaktadır. Belki de toplumun kendi içinde çözüm bulabileceği meseleleri siyâsî malzeme yaparak çözümsüz hâle getirmektedir.

  İrticâi grup mensupları ile samimi Müslüman vatandaşları birbirinden ayırmak gerekir. Bu grupların yaptığı öncelikle kendilerinden olarak gördükleri kişilerle birlikte yaşadıkları devlet müessesini yıpratmak için vatan, millet ve devlet kavramlarını zedelemektir.

  İRTİCACI UNSURLAR OLARAK NITELENDIRDIGIMIZ Bunlar özellikle câhil halk kesimlerini hedef alarak kendilerine çekmeye çalışmaktadır. Bunu önlemenin yolu istismarcılara meydan bırakmayacak şekilde halkımıza gerçek dini öğretmekten geçer.

  Cevapla
 5. AMA BUUNU HİÇ UNUTMUUYORUM SADDAMI İĞDAM ETİKLERİ GÜN BEN LİSE BİRE GİDİYODUM AKŞAM EVE GELDİM HABERLERİ AÇTIM DÜNYAM YIKILDI GÖZLERİM DOLDU AZAMAN RAHMETLİ NENEM ÖLMEMİŞTİ NENEM 1 BOYUUNCA HEP AĞLIYORDU BENİM PİSKOLOJİM ALT ÜST OLMUŞTU BENCE SADAMIN CAZASINI MÜSLÜMAN ÜLKELER VERMELİYDİ AMA MALESEF SADAMI ASTILAR BÜTÜN MÜSLÜMANLAR KARI GİBİ SUSTULAR ULAN ………………………………………………….

  Cevapla
 6. ya bılıyorum haber epey bı eskı ama ınternette gezınırken gozume carptı soyle yorumlara bı bakayım dedım.. gercekten bız bu kadar cahıl bı ulkemıyız demekten kendımı alamadım.. bayrak’a Bayrah dıyenler.. kalkıyolar memleketı savunuyolar mılliyetcılıgı savunuyolar.. sız once mıllyetcı olmaya cekırdekten baslayın.. ananızı babanızı kardesınızı atalarınızı sevın onlar ıcın bıseyler yapın sonra zaten mıllıyetcı adamın bu ulkeye etmesı gereken hızmetler bır bır onune cıkacaktır.. saddam ı savunanlar.. dusununsene bı onun arkada bıraktıklarını.. babasız kalan cocukları anasını gozu onunde tecavuz edılırken goren cocukları.. dusununsene bunları yasadıgınızı.. yazık gercekten yazık sadece laf olsun diye yazmıssınız :)

  Cevapla
 7. saddamın kurban bayramının ilk gününde asılmasından büyük mutluluk duydum. halepçede ölen bebekler hiçbir bayramı göremediler… eline sağlık amerika bizim ülkemizdede kanla beslenen vampirler var birgün onlarıda asmanız dileğiyle….

  Cevapla
 8. @ağrılı kürt
  ağrılı kürt beyfendi senin örf ve adetlerindemi vardıda ortaya küfür edebiliyorsun asıl ben sizlerin soyunuzu kurutulmasını izlemeden eğer olurda ölürsem bu başım toprağa gömülürse hakkımı helal etmicem sizlerin bu saddamdan ne farkınız var bana söylermisin

  Cevapla
 9. saddam kimdir? kimin nesidir. bu adam 2 günde nasıl iktidarageliyo.

  bunun arkasıdakiler kim.TURGUT ÖZAL suikastini kim gerçekleştirdi?

  pkk mı? Hayır pkk nın mamacını hepimiz biliyoruz devleti çökertmek ama darbe yapmak değil.öcalan kim? kim olduğu önemsiz devletimiz öcelanın tutuklamakla yanlış yaptı niçin derseniz ____ önemli olanarkasıdakiri almaktı. öcelan sadece kullanılan bir adm. perdenin görünen yüzü . eğer siz bu tevleti terörden uzaklaştıracsanız ilk hedefiniz öcelan gibileri değil ondan daha güçlüleri almaluısınız… bana göre öcelan defteri kapnadı …….. şimdi asıl defter perdenin arkasındakiler eğer perdeyi açmassanız devlet bölünür……….evetttt şimdiye dek bütün suikasteri öcela, 11 eylül , turgut özal , saddam, gazeteciler,devlet görevlileri………. hepsi PERDENİN ARKASINDAKİLERE AİTTTTTTT.

  Cevapla
 10. bence sadamın idamı cook doğruydu olması gerekiyordu cimki oo kadildi ama gercek kadildi halemceyi vurdu hic birisi karşı cıkmadı neden amerika cıkdı ve vurdu sonrada asdı iyi oldu cımkı hakedi hemde nasıl hakedi

  Cevapla
 11. keşke saddam hüseyn yaşasaydı sen önünde böle konuşsaydın o büyük bir liderdi gaddar olmadan diktatör olamasın

  Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)