SanDisk ve TeknoSA’dan Sevgililer Günü’ne Özel Kampanya

Teknoloji meraklısı sevdiğinizin, yüklü dokümanlarını yanında daha kolay taşımasına ve onlara bulunduğu her yerden ulaşmasına yardımcı olmak istemez misiniz? Hafıza kartları ve USB bellek alanında dünya lideri olan SanDisk, TeknoSA işbirliği ile Sevgililer Günü’ne özel bir kampanya başlatıyor. 11-14 Şubat 2012 tarihleri arası, TeknoSA mağazalarından 16GB SanDisk Cruzer Edge USB flash sürücü alana, 8GB SanDisk Cruzer Edge USB flash sürücü hediye…

Sevgililer Günü’ne kısa bir süre kala, hediyesine anlam katmak isteyen, sevdiklerine en güzel fotoğrafları, en unutulmaz videoları ve en sevdiği müzikleri saklayabileceği 16GB SanDisk Cruzer Edge USB flaş sürücü hediye eden herkes, 8GB SanDisk Cruzer Edge USB flash sürücü kazanıyor. Kolay taşınabilir, kompakt kızaklı tasarımı ile dikkat çeken SanDisk Cruzer Edge USB flaş sürücü, SanDisk SecureAccess yazılımı ile sürücü içindeki dosyaları şifre korumalı bir klasörde saklama imkanı da sunuyor. Sevgi dolu anları güvenle saklamak isteyenler için bu anlamlı ve şık kampanya sadece 11-14 Şubat 2012 tarihleri arasında, TeknoSA’larda geçerli olacak.

Fotoğraflarını Facebook Türkiye sayfasına yükleyenlere sürpriz hediye fırsatları…

11-14 Şubat tarihleri arasında sürecek kampanyanın 11-12 Şubat tarihlerinde, seçili* TeknoSA mağazalarına giden çiftler (ya da sevdikleri biriyle gidenler) sadece iki kişi tarafından tutulabilen kalp SanDisk çerçevesi ile fotoğraf çektirebilecekler. Sevgiyi anlatan bu fotoğraflar SanDisk Türkiye Facebook sayfasına yüklenecek ve en çok beğeni toplayan fotoğraf SanDisk’ten sürpriz hediyeler kazanacak.

Yorum yapın