Ses, Görüntü ve Eğlence İçin BeoVision

Bang & Olufsen’in bugüne kadar ürettiği en kapsamlı televizyon özelliğine sahip olan BeoVision 11, görkemli tasarımının yanı sıra ses, görüntü ve online seçenekleriyle televizyonda standartları yeniden belirleyecek.

Danimarkalı teknoloji devi Bang & Olufsen’in dünya çapında merakla beklenen yeni eğlence üssü televizyonu BeoVision 11 satışa sunuldu. Dünyaca ünlü tasarımcı David Lewis’in tüm abartılardan arındırarak tasarladığı ve markanın Smart TV özelliğine sahip olan ilk televizyonu olan BeoVision 11, eğlence ve bilgi merkezi olarak televizyonda yeni standartları belirleyecek.

Tasarımının yanı sıra üzerinde barındırdığı yeni teknolojilerle de evin tüm üyelerine hitap eden özelliklerle donatılan BeoVision 11 sezgisel kontrolleri, yüksek kaliteli ses ve görüntü kalitesiyle de görenleri kendine hayran bırakıyor. 40, 46 ve 55 inç büyüklüğünde üç farklı ekran seçeneği bulunan ürün, içerik ile dijital ev arasındaki kesintisiz bağlantıyı zarafetle buluşturuyor.

Her Koşulda Büyüleyici Görüntü

BeoVision 11, alüminyum, cam, kumaş ve plastiğin mükemmel birleşimi ile tasarlandı. Televizyon, yeni görüntü motoru ve parlaklık polarizeri ile 200 Hz LED tabanlı LCD ekranda 2D veya 3D görüntü sağlıyor. İki taraflı LED fon ışığının 1.5 D yerel ışık kısma özelliği, 2D izleme sırasında kontrastı önemli ölçüde iyileştiriyor.

BeoVision 11 dijital gürültü ve görüntü bulanıklığını düşürerek en zor durumlarda bile çarpıcı derecede doğal bir görüntü sağlıyor. İdeal izleme konforu için 360° Automatic Picture Control teknolojisinin yanısıra uyumlu kontrast ve özel görüntü modlarıyla da televizyon izleme keyfini ikiye katlıyor.

Küçük Kabinden Etkileyici Ses

Üzerinde barındırdığı 6 hoparlörü ile kutusundan çıkar çıkmaz kullanıcısına şaşırtıcı bir ses deneyimi sunan BeoVision 11, yeni dijital sinyal işleme algoritması ve ses özellikleriyle müzik, spor, drama ve filmi otomatik olarak algılayarak ses modları arasında kusursuz bir geçiş yapıyor. Bang & Olufsen’in TrueImage™ işlemcisi sayesinde 12 ses kanalı sağlayan dijital surround çözücü modülü ile BeoVision 11, kullanıcısına başka herhangi bir televizyonun ulaşamadığı düzeyde bir ses performansı sunuyor.

Akıllı Ev Teknolojiisine Son Nokta

Televizyon kanalları ile internet arasında kolayca geçiş yapabilen BeoVision 11, kullanıcısını internete kablolu veya kablosuz olarak saniyeler içinde bağlıyor. Büyüleyici ekranında sınırsız bir internet keyfi sunan ürün, YouTube, Facebook ve Twitter gibi popüler uygulamalar arasında da kolaylıkla geçiş imkanı sunuyor. Uzaktan kumandasının yanısıra BeoRemote uygulaması ile iPad veya Android tablet bilgisayarından da kontrol edilebilen BeoVision 11, sezgisel kontrol özelliği ile ön plana çıkıyor.

Hibrit Geniş Banta Uyumlu İlk TV

Geleceğin TV standartlarını belirleyen Bang & Olufsen BeoVision 11, hibrit geniş bant TV (HbbTV) özelliğini destekleyen ilk televizyon olarak bir devrime imza atıyor. Avrupa genelindeki bu yeni standart yayını tekrar izleme, oy verme, oyun oynama ve tüm diğer kişisel hizmetler dahil olmak üzere yeni bir etkileşim çağı vadediyor.

Ürün öte yandan bir DLNA TV olma özelliğine de sahip. Akıllı cihazlardaki müzik, fotoğraf ya da film gibi içeriklerin kolayca televizyon üzerinden izlenmesini ve dinlenmesini sağlayan BeoVision 11’de yazılım güncellemeleri için bir ethernet bağlantısı, iki USB bağlantı noktası, altı bağlantılı cihazın kontrolü için üç kontrol çıkışı ve altı HDMI soketi bulunuyor.

Yorum yapın