Sil Baştan Başlamak Gerek Bazen…

Sil baştan başlamak gerek bazen, hayatı sıfırlamak. Sil baştan başlamak gerek bazen, her şeyi unutmak…

Bu muhteşem sözlerin sahibini tanırsınız, bilirsiniz, hatırlarsınız, en önemlisi de kendinizden bir parça bulursunuz…

Şebnem Ferah! Onun hayatımda farklı bir yeri var. Yirmi yaşımda, otuzbeş yaşımda, ve bugün kırk yaşımda… Her ne kadar kadınlığı, kadının isyanını, sevgisini, sevgilisini, aşkını, pisikolojisini ve duygularını anlatsa da… Kendimizden bir parça bulmuyor muyuz?

O güzel parçadan bir cümle ile başlıyorum. Format atmasam dahi kariyerime yeni bir sayfa açarak devam ediyorum…

Bugün itibari ile sevgili kardeşim Eyüp Çelik’in ekibine, Privia Security ailesine katıldım.

Hani derler ya 30’undan sonra kariyer değiştirilir mi? Evet çok da güzel değişir…

Yirmili yaşlarda elektrik teknisyenliği sonra IT tarafına…

Otuzlara gelince IT direktörlüğü sonra dijital medyada…

Kırklara geldik dijital pazarlamadan siber güvenlik dünyasına…

“Hepsinin, ayrı ayrı ne yemekten, ne içmekten hoşlandığını iyi bilirim. Bayağı da para gitti. Birinin yediğini öbürü yemez. Ötekinin içtiğini beriki içmez. Dört kişilik sofra kurdum. Mumları da yaktım. Hepsi, Erick Satie severdi. Hatırladım. Müziği de ayarladım. Geldiler. 20 yaşında ben, 35 yaşımda ben, 40 yaşımda ben ve bugünkü ben, dördümüz.

Ali Poyrazoğlu bu hikayesinde 20 yaşını, 35 yaşını.,40 yaşını ve şimdiki yaşını oturtuyor aynı sofraya… Elbette ilham aldım, hiçbirini aynı sofraya oturtmadım. Tecrübeler kafi geldi… (Ali Poyrazoğlu’na selamlar ve saygılar.)

Evet bugün itibari ile Privia Security ailesine katılarak, CDO (Chief Digital Officer) pozisyonu ile kariyerimde yeni bir sayfa açıyorum.

Hoş siber güvenlik her zaman ilgi alanımdı ve bir hobi olarak görüp, hobi olarak kendimi geliştirmeye devam etmiştim. Şimdi ise Privia Security‘nin tüm dijital operasyonlarının başına geçerek hem dijital dönüşüm hem de pazarlama tarafındaki operasyonlarını yöneteceğim.

Buradan da duyurmak ve sizlerle paylaşmak istedim. Siber güvenlik alanında güzel işler yapacağımıza inandığım Privia Security’nin Ankara, İstanbul ve Sivas‘da ofisleri var. Bir iki hafta ekiple kaynaşmak için Ankara’da olacağım. Sonrasında ise yine İstanbul’dan devam etmeyi planlıyorum.

Yeni görevimde yanımda olacağınızı ve desteğinizi de esirgemeyeceğinizi biliyorum. Umarım hayırlısıyla ve anlımızın akıyla güzel işler yapacağız…

“Sil Baştan Başlamak Gerek Bazen…” üzerine 11 yorum

  1. Hayırlı Olsun. Kariyerinde başarılar aynı masasa Ellili yaşlarında görüşmek dileğiyle.

    Yanıtla

Yorum yapın