Sony Ericsson İle Modaya Medyan Oku

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere Sony Ericsson’un yeni yarışmasından bahsetmek istiyorum. Yarışmada kendi belirleyeceğiniz bir slogan ile modaya meydan okumanız isteniyor. “Kimseye bakma, kimseyi takma; kendini beğen, kendin ol!” gibi belirleyeceğiniz cümleler ile yarışmaya katılabilirsiniz.

Yarışmaya Facebook Fan sayfası üzerindeki Modaya Medyan Oku tabı üzerinden ve  http://www.modayameydanoku.com  adresinden katılınabilir. Yarışmaya katıldığınız zaman 13 Ekim’deki Xperia Ray lansmanına da davetiye kazanma şansınız da var.  Bu sayede yakında piyasaya sürülecek olan Xperia Ray’ı yakından inceleme şansınız olabilir.

Yarışmaya Katılım Koşulları:

Sony Ericsson kendi stilini belirleyenler için özel bir telefon tasarladı: Adı Xperia Ray. Xperia Ray, modaya meydan okuman için tasarlanmış telefondan öte bir aksesuar… Kendine güveniyorsan, ben stil sahibiyim diyorsan seni Modaya Meydan Oku yarışmasına davet ediyoruz. Yarışmayı kazanırsan Sony Ericsson Xperia Ray lansman gecesine katılan 5 ayrıcalıklı kişiden biri olacaksın.

Xperia Ray sahipleri bir telefondan yüksek tempolu hayata uymasını ve modern bir aksesuar olarak kullanıcının hem şıklığını hem de cazibesini ortaya çıkarmasını bekliyor. Xperia Ray kullanıcıları telefonlarına meydan okuyor. Xperia Ray de kullanıcılarına meydan okuyor: Kimseye bakma, kimseyi takma; kendini beğen, kendin ol!

İster kadın ol ister erkek, Xperia Ray sana yakışan renklerle sunuluyor. Kadınlar için Gold, erkekler için Black… Peki, sen ne diyorsun? En çok parıltıya ve cazibeye mi, yoksa karizmaya ve asalete mi önem veriyorsun? Önceliğin ne olursa olsun, aşağıdaki şartları yerine getirebiliyorsan Modaya Meydan Oku yarışmasını kazanma şansını yakalayacaksın. Modaya meydan okumak için http://www.facebook.com/SonyEricssonTurkiye sayfası üzerindeki Modaya Meydan Oku Tab’i veya http://www.modayameydanoku.com adresine bekliyoruz! Modaya Uyma, Moda Sana Uysun! 

“Modaya Meydan Oku!” Kampanya Katılım Koşulları:

 1. Yarışmaya katılım sağlayan kişilerin 18 yaş ve üzerinde olmalıdır. Aksi takdirde başvurusu geçersiz sayılacak ve yarışmaya katılamayacaktır.
 2. Yarışmaya katılım sağlayan kişilerin paylaştığı içeriklerin değerlendirilmesi Sony Ericsson Türkiye ekibi tarafından belirlenecektir.
 3. Yarışmaya; Sony Ericsson çalışanları ve birinci derece akrabaları katılamazlar. Katılıp ödül kazandıkları takdirde ise bu haktan yararlanamazlar.
 4. Yarışmada paylaşılan eserlerin, işbu katılım koşullarında belirtilen maddelere uygunluğunun denetimi, Moderatör tarafından yapılacaktır. Söz konusu koşullara uygun olmadığı tespit edilen eserler yarışma dışı bırakılacaktır. Paylaşılan eserlerin uygunluğunun tespiti Sony Ericsson’un sorumluluğunda çalışacak Moderatör’e aittir. Katılımcılar, yarışma dışı tutulan eserler sebebi ile Sony Ericsson’dan herhangi bir hak talep etmeyeceklerini kabul, beyan ve taahhüt ederler.
 5. Yarışmaya gönderilen fotoğrafların bir cep telefonu ile çekilmiş olması gerekmekte olup, bu bilgiler Moderatör tarafından eserlerin uygunluğunun kontrol edilmesi esnasında teyit edilecek ve herhangi bir marka cep telefonu ile çekilmediği tespit edilen fotoğraflar yarışma dışı bırakılacaktır.
 6. Katılımcı, yarışmaya başvurduktan sonra eserlerini geri çekemez.
 7. Her katılımcı yarışmaya sınırsız başvuru hakkına sahiptir.
 8. Bu katılım koşullarında belirtilen maddelere uymayan başvurular Moderatör tarafından yarışmadan çıkarılabilir.
 9. Başvuru sahibi, eserin yasal sahibi olmalıdır. Başvuru belgesinde belirtilecek tüm bilgilerin doğruluğu katılımcıyı bağlar. Bu bilgiler nedeniyle doğabilecek hukuksal sorumluluk katılımcıya aittir.
 10. Sonuçlar; 7 Ekim 2011 haftası www.facebook.com/SonyEricssonTurkiye sitesinden duyurulacaktır. (Bu tarihin değişmesi durumunda www.facebook.com/SonyEricssonTurkiye sayfasında bilgi verilecektir)
 11. Bu katılım koşullarında belirtilmeyen diğer hususlarda, karar yetkisi, Sony Ericsson Türkiye’ye aittir. Yarışma için son başvuru tarihi: 7 Ekim 2011’dir. Başvuru formunda yer alacak bilgiler katılımcıyla iletişim amaçlı kullanılacağından lütfen formu eksiksiz olarak doldurunuz ve yarışma katılım koşullarını dikkatle okuyunuz.
http://www.modayameydanoku.com

Yorum yapın