Sony PlayStation Uncharted Seçmeleri Başladı!

Sony PlayStation’un resmi Facebook hayran sayfası http://www.facebook.com/PlaystationTr ‘de 9 Mart, Cuma itibariyle başlayan ve 18 Mart, Pazar bitecek olan yeni Uncharted Seçmeleri adlı yarışma, katılımcılara, PlayStation®3’e özel geliştirilen Uncharted 3: Drake’s Deception™’da kendi karakterini yaratarak, oyun tarihinin bir parçası olma fırsatı sunuyor.

 PlayStation®3 üzerindeki Uncharted 3: Drake’s Deception™’da oyun karakterleri basit animasyonlar değil, oyundaki her sahneyi bir performans yakalama stüdyosunda canlandıran gerçek aktörler tarafından oynanıyor. Peki, bunu siz yapabilir ve Nathan Drake kadar iyi olabilir misiniz? Sony, 9 Mart Cuma günü, Sony PlayStation’un resmi Facebook hayran sayfasında http://www.facebook.com/PlaystationTr başlattığı ve 18 Mart, Pazar gününe kadar devam edecek Sony Uncharted Seçmeleri adlı yeni yarışma ile tüm oyunseverlere, Uncharted karakterlerinden biri olarak, oyun tarihinin bir parçası olma fırsatını sunuyor.

 The Uncharted Audition: http://youtu.be/bXKCNzfL7qg

#asgoodasnathandrake

Yarışma nasıl düzenlenecek?

Sony’nin Facebook üzerinden gerçekleştirdiği Uncharted Seçmeleri yarışması, katılımcıların Nathan Drake kadar iyi olmak için gereken her şeye sahip olduklarını kanıtlayacağı üç zorlu görev içeriyor. Katılımcıların aşağıda belirtilen adımlardan oluşan üç zorlu görevin hepsinden başarıyla çıkması gerekiyor:

  • Nathan Drake gibi isim ver: Seçmelere katılanlar, önce, bir aksiyon film kahramanı olarak kendileri için ikna edici bir isim yaratacak
  • Nathan Drake gibi hareket et: Sonra, hareketlerini ve çevikliklerini sergileyen kendilerine ait bir video sunacak
  • Nathan Drake gibi rol yap: Sesi kısılmış bir oyun sahnesini seslendirip kaydederek yaratıcılıkları ve ses aktörlüğü becerilerini sergileyecek

Kazananlar, Los Angeles yolcusu

Yarışma sonucunda Avrupa genelinden 10 finalist seçilecek ve büyük ödülü kazanacak şanslı ismin belirleneceği Los Angeles’teki canlı etkinlikte yarışacak. Seçmeleri kazanan kişi, sadece kendi çoklu oyuncu oyun karakterini yaratmakla kalmayacak, bunu aynı zamanda sinemanın yuvası olan Los Angeles’in Culver City şehrinde yaparak hem oyunu hazırlayan Naughty Dog Inc.’deki yaratıcı ekip ile tanışacak hem de çekimlerin sahne arkasını deneyimlemek için eşsiz bir fırsat elde etmiş olacak.

Yorum yapın