Sunumlarınızı Ring Presenter ile Parmağınızdan Yönetin

Genius Ring Presenter yaratıcı tasarımı ve sunduğu kullanım kolaylığı ile sunum yapmayı inanılmaz derecede kolaylaştırıyor. Genius iş dünyası, seyahatler ve eğitim alanında kullanılabilecek dünyanın ilk yüzük şekilli fare imleci kontrol cihazı olan Ring Presenter’ı sundu.

Kullanım kolaylığı ile öne çıkan cihaz hafif tasarımı ve bir farenin yapabildiği her şeyi yapabilmesiyle de dikkat çekiyor. Dokunmayla kontrol edilen air-presenter adlı Genius’a patentli bir teknoloji kullanan cihaz ile PowerPoint slâytları üzerinde tam bir kontrol sağlayabiliyorsunuz. Başlatma (F5)/Çıkış, İlk/Son sayfa, sol tuş ve lazer işaretleyici ile sunumları rahatça kontrol edebiliyorsunuz. Buna ek olarak cihazı fare olarak da kullanmanız mümkün.

Sol, sağ ve orta tuşların yanı sıra üst kısımdaki tuşlar ile imleci kontrol edebilirsiniz. Çevreye duyarlı, dünyanın en ince Li-on şarj edilebilir pillerinden birine sahip olan Ring Presenter bu alanda en gelişmiş teknoloji kullanıyor. Pilin şarjı azaldığında cihaz sizi mavi bir ışıkla uyarabiliyor. 2,4 GHz kablosuz teknolojisi sayesinde kesinti olmadan çalışan cihazın lazer işaretleyicisi de 10 metre mesafeye kadar erişebiliyor.

Ring Presenter mavi, altın sarısı, pembe, mor ve yeşil renk seçenekleri ile piyasaya girdi.

Son Kullanıcı Fiyatı:120.00TL

Yorum yapın