Tekbir Giyimin Sahibine ….

Türkiye Cumhuriyeti’nde bazı insanlar oturdukları koltuğun gücünü bilmiyor veya biliyor kötüye kullanıyor. Bazı insanlarda var ki büyük firmaların sahipleridir kendileri… Bazen bir muhabir onlara mikrofon uzatır oda ne dediğini bilmeden yada kendi doğrusunu söyleyerek bazı insanların canını yakar… İşte size bugün böyle birkaç hadiseden bahsedeceğim…

Geçen günde Tekbir Giyim ‘in sahibine mikrofon uzatmışlar.. Kaç tane eşiniz var gibi sorulara cevap vermiş..

__3 tane karım var

İyi halt ettin mikrofonu uzatana diyemedin mi özel hayatım sizi ilgilendirmez.. ?

__Ben evliyim. Siz nasıl tanımlarsınız bilemiyorum. Kendi çocuğum var üzerime kayıtlı. Resmen devletin tanıdığı benim çocuğum. Babası benim soyadı benim, annesi de kendi annesi.

İşine gelince DEVLETİN RESMEN tanıdığı diyorsun… Devlet yasak koymuş bilmiyor musun ? Madem devlete sırtını dayayacan o zaman 3 tane karım var niye dedin ?

__Türkiye Cumhuriyeti ne şey yapıyor bilemiyorum. Benim gizlim de yok. Benim için yeni bir şey olmadığı için gündemimde de yok. Yani aile içinde gizli birşeyimiz yok bizim Allah’a şükür.

Ne demek Türkiye Cumhuriyeti ne şey yapıyor.. Trilyonluk adam olmuşsun bunu söylüyorsun bal gibi biliyorsun Türkiye Cumhuriyeti ne yapıyor.

………….

Madem dindar bir insansın İSLAMİYET’e göre yaşıyorsun o zaman hiç düşünmüyor musun ki İSLAMİYET sadece senin değil bu ülkede dinini yaşamak isteyen milyonlarca insan var. Senin ağzından çıkacak 2 kelimeyle birçoğu namaz kılamayacak başörtüsü takamayacak okula gidemeyecek okulundan içeriye alınsa bile derse almayacaklar…

İslamiyet’de bu varmı soruyorum sana ?

Zihniyete bakar mısınız ? Böyle zihniyetler yüzünden hala batı bizi ARAP zannediyor Aydınlarımız diye hitap ettiğimiz birçok kişide bu herifleri malzeme olarak kullanıp İSLAMİYET yaşantısına zarar veriyorlar..

Senin o sattığın başörtülerini kim alıyor ha ? Söyle bakayım erkekler mi alıyor ? Yaptığın o kadar mide bulandırıcı açıklamadan sonra kadınları o kadar küçük düşürdükten sonra hala kalkıp onlara başörtüsü satacak mısın ? Yüzün kızarmayacak mı ? Sorarım sana ?

Biraz aklın başında olsun…

KIYAMETTE İKİ ELİM BÖYLELERİNİN YAKASINDA OLACAK TÜM MÜSLÜMANLAR SANADA HESAP SORACAK..!

TABİ SEN ZENGİNSİN HANIMININ ÇALIŞMAYA İHTİYACI YOK. KIZLARINI GİDİP YURT DIŞINDA BAŞÖRTÜLÜ OLARAK OKUTABİLİRSİN. ONLARA EN İYİ EĞİTİMİ EN İYİ YEMEĞİ YEDİREBİLİRSİN..

PEKİ YA BİZLER ?

KIZ KARDEŞİM BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİNİ 1. LİKLE BİTİRDİ ÇİFT ANADAL YAPTI. BANKALARDA ÇALIŞTI. ŞİMDİ DE ……. BANKASINDA ÇALIŞIYOR VE OXFORD’U KAZANDI.. PEKİ BUNLARI YAPARKEN NELER ÇEKTİ BİLİYOR MUSUN ?

4 SENE ÜNİVERSİTEDE BAŞÖRTÜSÜNÜ ÇIKARTTI NE İÇİN SENİN GİBİ KENDİNİ BİLMEZLERİN BİLMEDEN KONUŞMALARI VE CAHİLLİĞİ ve YAPTIKLARI YÜZÜNDEN…

TABİKİ SENİN KIZLARIN YURT DIŞINDA BAŞÖRTÜLÜ OKUYABİLİR…

OKUL BİTTİKTEN SONRA ÇALIŞMAYA BAŞLADI. MECBURDU… AMA SENİN KARIN YADA KIZIN ÇALIŞMAK ZORUNDA DEĞİL NEDE OLSA PARAN BOL..!

PEKİ YA BİZLER ?

Ey bu topraklar üzerinde yaşayan ve Elhemdülillah Müslümanım diyenler..!

Bu topraklar bizim biz Türk – Kürt – laz – vs.. hiç fark etmez Türkiye Cumhuriyetinde Yaşayan Türkleriz..

İnananlarımızda var inanmayanlarımız da.. İslamı yaşamak her müslümanın hakkı ama şunu unutmayın medya gibi bir gücün eline böyle kozlar vererek DIŞ güçlerin bizi birbirimize düşürmek için bekleyen köpeklerinin önlerine kemik atmak… dinimizi yıpratmak ve sonuçlarında insanlarımızın dinini yaşayışını zorlaştırmak… Bu gibi pervasızların yüzünden şimdi birçok insan kızını okutamadı. Birçok kız üniversiteyi bitiremedi. Bitirenlerde başörtüsünü açtı… BU DÜNYA SONSUZ DEĞİL.. BUNUN BİRDE ÖBÜR TARAFI VAR.. ÖBÜR TARAFTA HAKKIMIZI SİZDEN HELAL ETMEYECEĞİZ.

Sen tekbir giyim’in sahibi o tekbir senide birgün çarpar.. Sen hakaret ettiğin o kadınlara yüzün kızarmadan başlarını örtsünler diye örtü satmaya devam et onlarda senin cebini doldurmaya devam etsinler.. Sonra yarın başka bir açıklama yap SOKAKTAKİLERİNDE BAŞINI AÇSINLAR… O zaman kıyamette sırat köprüsünden geçerken ayağınız kayarsa ve aşağı cehennemin narlı ateşine düşersen arkandan bağırırım HARAM olsun diye…

Bu ülkede birileri ATATÜRK’ü kullanıyor ve onu karalıyor birileri İSLAM’ı kullanıyor ve onu yıpratıyor… Sizde onlardan olmayın ( Ör : yok daha neler )

“Tekbir Giyimin Sahibine ….” üzerine 3 yorum

 1. Aslında aynı haberi ısıtıp ısıtıp sunanların, İslam’ın üzerine bu kadar giden ve saçma sapan herşeye habercilik diyenlerin yakasında olacak elimiz.

  Yanıtla
 2. Hamza kardeş yazdıklarının her kelimesine katılıyorum. Söylenecek başka söz bırakmamışsın, herkes aklını başına alsın artık…

  Yanıtla
 3. Hocam güzel demişsin de… Biri bana o adam öyle konuştuğu halde, kadınları aşağıladığı halde ( ya da ben mi öyle anlıyorum) bu adamın giydirdiği kadınlar neden ondan alışveriş yapmaya devam ediyor, açıklayabilir mi? Onların kendisine saygısı yok mu? Türkiye Cumhuriyeti’nin aydınlık insanları yoksa aydın değil mi?
  Neden Allah’ın adını her ağzına alan bu memlekette paralarını saymaya devam ediyor? Söyleyecek çok sözüm, beni anlamayacak çok insanım var… Sadece bu manzara beni üzüyor… Yürüyecek çook yolumuz, yapacak çook işimiz var…

  Yanıtla

Yorum yapın