Türk Telekom ve Arıza artık aynı anlamı taşıyor.

Yine Türk Telekom yine arıza son günlerde internet hattınız yavaşladı ise ADSL modem yada bilgisayarınızdan sanmayın. Tamamen Türk Telekom yine aynı arıza sürekli bu hatta kablo kopuyor. Marmara Denizinin dibine gömdükleri kabloyu nasıl oluyorda kopartıyorlarsa yine koptu ve Türkiye’nin yurt dışı çıkışları gitti.. Mevcut kablo kapasitenin büyük bir bölümünü taşıyor. Ek sistemlerde yeterli olmuyor .. Yani anlayacağınız kablo yine koptu…

Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya göre:

Türkiye – İtalya arasındaki MEDTÜRK Denizaltı Fiber Optik Kablo Sistemi, 28 Ocak 2007 Pazar günü Marmara denizinde hasara uğramıştır. Uluslararası internet bağlantısının bir bölümünü sağlayan hasar nedeniyle kullanıcı tarafından farkedilebilir bir aksaklık meydana gelmemiş, yaşanması muhtemel kayıpların yedek internet kapasitesinden karşılanması için gerekli önlemler alınmıştır. Arızanın doğası nedeniyle yurt içindeki internet iletişiminde herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Söz konusu kablonun onarımı ve arızanın en kısa süre içerisinde giderilmesi için gerekli girişimler başlatılmıştır. ”

Deniyor..

“Türk Telekom ve Arıza artık aynı anlamı taşıyor.” üzerine 10 yorum

 1. Bugün takvimler 23 Şubat 2007 yi gösteriyor. İnternet bağlantımın “verimsiz” ve “dengesiz” çalıştığı 17. gün. Sistemimde virüs yok. Bilgisayarımda, modemimde hiç bir sorun yok. WEB de sayfa açmak kabus. Açılıyor ama çok yavaş. Telekom “yok bir arıza” diyor. Ve ben paşa paşa ayda 50YTL faturamı ödüyorum. Bu telekom un tekelinden ne zaman kurtulabileceğiz. Alternatif bir şirket hizmete başladığı gün telekom aboneliğimi “büyük bir keyifle” sona erdireceğim.
  Saygılar…

  Yanıtla
 2. evet bugün daha az önce başım gelen bir olayı blogum da yazdım canım sıkılmıştı türk telekom ile ilgili başka neler var diye kurcalarken burayı buldum.

  aysonu fatura zamanı son kuruşuna kadar almasını bile telekom aynı hassasiyeti neden verdiği hizmete yansıtmaz merak ediyorum ve kınıyorum bu yüzden.

  Yanıtla
 3. Onur Akad ;

  Devlet politikaları işte söyleyebileceğim birşey yok malesef. TTnet in elinden bir alsalar piyasada bizde rahatlayacağız ama malesef.

  Yanıtla
 4. sayın türk telekom genel başkanımız ben vandan katılıyom sizden ricam biz internetten hiçmi hiç
  tat alamıyoruz hattımız ın santralindenmi veya
  başka bir nedendenmi bilemiyoruz videolu görüşmelerde
  (msn)den hep donuk ses gitmiyor bu hatlar ın hepsi böyle
  sizden rica ediyoruz sorunun giderilmesi için siz bizim yerimizde olsanız ne yapardınız ayrıca fatura günü geldiğinde ise malum peeki hakkımızı aramamız yalnışmı rica ediyoruz yalnız (223) lü hatlar da sorun vargerğinin yapılması dileğiyle saygılarımı arz ederim..

  Yanıtla
 5. çağlayan-yanlıca mahallesi evimizde internet bağlantısı 15-20 dakika sonra kesiliyor bir gün sonra yine 15-20 dakika bağlanıyor tekrar aynı döngü..
  sorunu kim giderecek

  trabzon

  Yanıtla
 6. arkadaşlar msn e giriyorum bağlantı kesiliyor tekrar bağlanıyor bunun nedeni ne olabilir bilen varsa bi söylerse sevinirim

  Yanıtla

Yorum yapın