Üzerine Çay Dökülse de, Yere Düşse de, Çalınsa da Yeni Bilgisayarın Hemen Yanında

Türkiye’deki teknoloji perakende mağazalarından satın alınan HP Pavilion ya da Envy dizüstü bilgisayarları HP tarafından 1 yıl süreyle ücretsiz sigortalanıyor. HP, yeni sigorta hizmeti ile tüketicilerine ürünlerini çalınma, kırılma ya da sıvı teması ile bozulma durumlarına karşı koruma fırsatı sunuyor

Türkiye’de en çok satan bilgisayar markası olan HP, satış süreçleri kadar satış sonrası hizmetler için de yatırım yapmaya devam ediyor. Bu alanda 2011 yılının son ayında Avrupa’nın ilk HP Çözüm ve Deneyim Merkezi’ni İstanbul’da açarak yatırımlarında somut bir adım atan HP, satış sonrası hizmetler yatırımlarına sigorta hizmeti ile devam ediyor.

Çalınma, kırılma, düşürme, ıslanma gibi kötü sürprizlere karşı tüketicileri koruyan HP sigorta hizmeti HP Yetkili Satış Noktaları’ndan veya Turkcell İletişim Merkezleri’nden alınan HP Pavilion ve HP Envy Dizüstü Bilgisayarlar için geçerli olacak. Bilgisayarı satın aldıktan sonra 15 gün içerisinde “www.hp.com.tr/sigorta” adresi üzerinden kayıt yaptırarak ücretsiz aktive edilen sigorta hizmeti 1 yıl geçerliliğini koruyacak.

Hizmet hakkında detaylı bilgi edinmek isteyen tüketiciler “www.hp.com.tr/sigorta” adresinden tüm soruların cevabına ulaşabilecek.

“Üzerine Çay Dökülse de, Yere Düşse de, Çalınsa da Yeni Bilgisayarın Hemen Yanında” üzerine bir yorum

Yorum yapın